Sapkınlık yuvası Netflix, rezil içeriklerine bir yenisini daha ekledi

Son dönemlerde LGBTİQ destekçisi içerikleriyle tepkilerin odağında olan, siyasi ve algı operasyonu içerikleriyle her zaman eleştirilen sıklıkla ülkemizi de hedef alan, kimi zaman İslam dinine de açıkça saldırı düzen ve sıklıkla gençlerin ve çocukların ahlak yapısını bozacak tarzda yapımlar üreten sapkınlık yuvası online film platformu Netflix, rezil içeriklerine bir yenisini daha ekledi. Cuties adlı komedi filminde çocuk istismarı skandalı ortaya çıktı. Bakanlık müdahaleye hazırlanıyor.

Netflix’in yeni içeriği Cuties adlı komedi filmi apaçık çocuk istismarı yaptığı için bir kez daha tepki topladı. Tüm dünyadan tepki alan filmin Netflix’ten kaldırılması için imza kampanyası başlatıldı. Yaşanan gelişmeler sonrası ise Netflix, çocukları cinsel obje haline getiren afiş için özür diledi. Fakat filmin yayınını durdurmadı.

Netflix filmi Türkçe’ye “Minnoşlar” adıyla çevirdi. Açıklamasında ilk olarak “11 yaşındaki Amy, twerk yapan bir dans grubuna hayran kalır. Onlara katılma umuduyla dişiliğini keşfetmeye başlar” ifadeleri yer alırken açıklama daha sonra “11 yaşındaki Amy, twerk yapan bir dans grubuna hayran kalır ve onlara katılma umuduyla aile geleneklerine meydan okur” şeklinde düzeltildi.

2016 yılında Türkiye pazarına da giren Amerikan merkezli sapkınlık projesi, gizli reklamlar aracılığı ile sosyal medyada her geçen gün popülaritesini arttırarak milyonlarca üye sayısına ulaştı. Yayınladığı yapımlarla adeta toplumun yapısını değiştirerek ahlaki kuralları dinamitleyen Netflix, dizi ve filmleri aracılığı ile eş cinselliği normalleştirip, uyuşturucu ve sapkın ilişkileri bilinçaltına dayatıyor.

Çocuklar için yayınladığı yapımlarda bile eşcinsel ilişkiyi özendiren Netflix, pervasızca LGBTİQ propagandası yapıyor. Çocukların izlediği bu yapımlarla onları zihinsel yönden etkileyerek bu sapkınlıkları normalleştiren Netflix, bu yöntem ile geleceğin toplumunu dizayn etmeye çalışıyor.

Son dönemde izlediği politikalar nedeniyle birçok kişi tarafından tepki gösterilen Netflix için geçtiğimiz günlerde Türkiye’de “iptal” kampanyası da yapılmıştı. Netflix’in çektiği Türk dizilerinde dahi LGBTİQ propagandası yapması büyük tepki toplarken, Ramazan ayında yayınlanmaya başlanan Aşk101 isimli yapımdaki sahneler mide bulandırmıştı.

Vatandaş tepkisi; Netflix’ten Çocuk İstismarı: Tepkiler Büyüyor

Netflix’in yeni pedofili içeriği Cuties (Minnoşlar) adlı film vatandaşların tepkisiyle karşılandı.

Son günlerde LGBT ve çocuk istismarı içeren içerikler yüzünden eleştirilen Netflix’ten pedofili filmi geldi.

Netflix’in yayınladığı filme vatandaşlar tepkilerini sosyal medyadan dile getirdi.

Netflix Cuties için özür diledi, afişi düzeltti ama filmi yayınlamaya devam ediyor.

FİLM +18, OYUNCU 11 YAŞINDA!

Netflix filmi Türkçe’ye “Minnoşlar” adıyla çevirmiş. Açıklamasında ise ilk olarak şöyle yazıyordu:

“11 yaşındaki Amy, twerk yapan bir dans grubuna hayran kalır. Onlara katılma umuduyla dişiliğini keşfetmeye başlar”

İçerik aynı olduktan sonra kapağı değişmenin bir manası yok. 11 yaşında ki bir kızın +16 veya +18 izlenme sınırıda ayrı bir saçmalık. “dişilik keşfi” asla kabul edilebilir bişey değil! #NetflixPedofilia

Bu gerçekten iğrenç

Putinsu

#NetflixPedofilia Yanlış olan bir şeyi “ama Türk dizilerinde daha kötü sahneler var” diyerek savunamazsınız. Bu diğerini aklamıyor. Yanlışsa ikisi de yanlış.

Netfilix ne yapsa izleyen beyinsiz kesim!Yarın benim kardeşimi taciz etmeye çalışan sübyancı bi pislik olursa;  muhtemelen kardeşimi dişiliğini keşfetmiş bir birey, kendini de hasta değil, tercihini çocuklardan yana yapmış biri olarak görücek!#NetflixPedofilia

TGB

Netflix’in “sanat eseri” diye pazarladığı “Minnoşlar(Cuties)” isimli film, bu platformun ilk çoçuk istismarı ve pedofili içerikli filmi değil önü alınmazsa son da olmayacak! Çift ünlem işareti Batı, çürümüşlüğünü Netflix gibi platformlarla tüm dünyaya yayıyor.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir