Şehidimiz Akif Altay’ın ismi parkta yaşatılacak

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığı’na düzenlenen saldırıda şehit olan özel harekât polisi Akif Altay’ın ismini parkta yaşatacak.

Fethullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığı’na düzenlenen saldırıda şehit olan özel harekât polisi Akif Altay’ın ismi parka verilecek. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, şehit özel harekât polisi Akif Altay’ın isminin parka verilmesi için konuyu belediye meclisine taşıyor.

Belediye Meclis Toplantısında, şehit özel harekât polisi Akif Altay’ın isminin Özgür Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Trafik Eğitim Parkına verilmesi görüşülecek. Mecliste; trafik eğitim parkına “Şehit Polis Akif Altay Demokrasi Parkı” isminin verilmesi için karar alınacak.

Burdurlu şehitlerimize sahip çıktıkları ve bundan sonra da sahip çıkacaklarını belirten Başkan Ercengiz, “Hain planın ortaya çıkarılmasında ve demokrasimize sahip çıkmak adına gözünü bile kırpmadan canını veren yiğitlerimizi bizden sonraki nesillere duyurmak adına şehitlerimizin isimlerini ölümsüzleştireceğiz. Şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum” diye konuştu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir