Tedarik zinciri finansman protokolü

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) ile Ziraat Bankası (Ziraat Bank) Burdur Şubesi arasında tedarik zinciri finansman protokolü imzalandı.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) ile Ziraat Bankası (Ziraat Bank) Burdur Şubesi arasında “BankKart Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi” kapsamında protokolü imzalandı.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik ve Ziraat Bankası Burdur Şube Yöneticisi Hasan Hüseyin Özcan’ın imzaladığı protokolle BUTSO üyelerine vade ve düşük maliyet gibi avantajlar sağlanacak.

Protokol hakkında açıklamada bulunan BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, “geçtiğimiz günlerde TOBB Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu ile Ziraat Bankası Genel Müdürü Sayın Hüseyin Aydın arasında BankKart Tedarik Zinciri Finansmanı Projesinin tanıtım toplantısı ve protokolü yapılmıştı. Bizler de Burdur Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin bu avantajlardan faydalanmaları için protokol imzaladık. Sayın Hisarcıklıoğlu’na ve Sayın Aydın’a teşekkür ediyoruz. BankKart Tedarik Zinciri Finansmanı için tüccar ve sanayicilerimiz Ziraat Bankası şubeleriyle irtibata geçebilirler. Tüm üyelerimize ve ülke ekonomimize hayırlı olsun” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir