Teknik Direktör Yanal: “Yapabiliriz”

Bordo mavili takım, Galatasaray’ı 2-1 yendi. Böylece hem Avrupa kupaları yarışından kopmadı; bunun sevincini yaşadı; hem de sarı kırmızılı takımı bu sezon 2. defa yenerek büyük moral buldu.

Bordo mavili takım, Galatasaray’ı 2-1 yendi. Böylece hem Avrupa kupaları yarışından kopmadı; bunun sevincini yaşadı; hem de sarı kırmızılı takımı bu sezon 2. defa yenerek büyük moral buldu. Bordo mavili takımın karşılaşmanın ilk yarısında sergilediği futbol, camiadan da tam not aldı.

Teknik direktör Yanal ise gelecek sezonu için umutlu konuştu. Yanal, “Trabzonspor’un hedefi adım adım ve basamak basamak gerçekleşmeli. Geldiğim günden beri aynı şeyi söylüyorum. İyi bir takım kurulmalı ve bu takım şampiyonluğa oynamalı. Şampiyonluğa oynayan bir takımın iskeletini sağlamlaştırdıktan sonra diğer hedeflere koşulmalı. Ama ilk ve tek hedef önce şampiyonluk olmalı. Bunun için de herkesin mutabakata vardığı ve güç birliği yaptığı bir ortam yaratılmalı. Bence Trabzon şehri ve Trabzonspor takımı, bunu hak eden ve yapabilecek güçte bir takım ve şehir. Yapabiliriz” dedi.

Bu Haberi Paylaş
KATEGORİLER: Spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir