Türkiye’de bir ilk! Sesli e-gazete

Türkiye’de ilk! Aydınlık sesli gazete ile ‘tıkla oku, tıkla dinle’

Aydınlık, okurlarını yeniliklerle buluşturmayı sürdürüyor. Aydınlık okurları, Türkiye’de bir ilk olan ‘sesli e-gazete’ için gün sayıyor.

SESLİ E-GAZETE

Kuruluşunun 100. Yılında dijital atılımlarını sürdüren Aydınlık gazetesi bu kez okurlarını ‘sesli e-gazete’ ile buluşturuyor.

E-AYDINLIK ATILIM KAMPANYASI

Son yıllarda bir yandan artan kâğıt fiyatlarıyla, diğer yandan kağıdın ölüm sürecindeki hızlanmayla birlikte dünyada ve Türkiye’de birçok köklü gazete yayın hayatına son verdiğini duyurdu. Pandemi ile birlikte bu sayı daha da artış gösterdi ve toplam altı gazete bu zorlu şartlara dayanamayarak yayın hayatlarını sonlandırdıklarını ilan ettiler. Kâğıt krizi gibi engelleri okurları ve yöneticilerinin aldığı önlemler sayesinde aşan Aydınlık, “e-Aydınlık Atılım Kampanyası” başlatarak hem gelişen teknolojiye uygun çağdaş bir yayın yapmayı hem de pandemi koşullarında Aydınlık okurlarına daha rahat ulaşabilmeyi hedefliyor.

ARTIK AYDINLIK’A ERİŞİM ÇOK DAHA KOLAY

Aydınlık okurlarının sesli e-gazeteye ulaşabilmesi için E-Aydınlık’a abone olmaları gerekiyor.

Abone olduktan sonra artık dünya ve Türkiye gündemine ait en güvenilir bilgileri yanlarında taşıyabilecek olan okurlarımız ‘sesli e-gazete’ imkânından da faydalanabilecekler.

Okurlar, sesli gazete ile haberleri ve köşe yazılarını Türkiye’nin ilk konuşan e-gazetesi Aydınlık ile yakından takip etme fırsatı bulacaklar.

ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir