Ülkü Ocakları’na yeni başkan

Burdur Ülkü Ocakları’nın yeni başkanı Şaban Höl oldu.

Burdur Ülkü Ocakları’nda kan değişimi gerçekleşti. Burdur Ülkü Ocakları’nın yeni başkanı Şaban Höl oldu.

Burdur Ülkü Ocakları İl Başkanlığında, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer’in katılımıyla yapılan törende Burdur Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete, bayrağı yeni başkan Şaban Höl’e devretti.

Sosyal medya hesabında, bunun “bir bayrak yarışı olduğu”nun altını çizen MHP İl Başkanı Hikmet Ökte eski başkan Ayhan Mete’nin,  “görevi fitnenin ve ihanetin kol gezdiği, Ülkücü camianın geçtiği en zor dönemlerden birinde devraldığı”nı, “bu hususta değil elini, tüm gövdesini taşın altına sokup zorlu bir yükü omuzladığı”nı, “Ülkü Ocakları’nı, Burdur İl Başkanı olarak ilk göreve geldiği vakitlerde yanında bulunan üç beş kişiden, salonlara sığmayan bir topluluğa dönüştürdüğü”nü, “her koşulda partiyle birlikte çalışıp hiçbir ayrımcılığa göz yummadığı”nı, “gerek genel seçimlerde, gerekse büyük bir başarı elde ettiğimiz ve 6 Belediye kazandığımız yerel seçimde, bir başkandan ziyade inanmış bir nefer olarak meydanda çalıştığı”nı ifade etti.

Başkan Ökte yeni başkan için de şunları söyledi:

“Yeni ocak başkanım Şaban Höl’le de aynı şekilde uyum içinde çalışacağımızdan şüphem yoktur. Devir teslim tekrar camiamıza ve Burdur’umuza hayırlı olsun. Her şey Burdur için.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir