Vatan Partililer 152 Ada vatandır mitingi yolcusu

Ülkenin dört bir yanından on binlerce Vatan Partili ve vatansever vatandaşlar, AKP Hükümeti’nin teslimiyetçi dış politikaları yüzünden Yunanistan’ın işgal ettiği 152 adamız için bugün (26 Nisan 2015 günü), İzmir Kuşadası El Heykeli önünde yapılacak miting için toplanacak. Bu kapsamda ilimizden de Milletvekili adayları emekli Tümgeneral, Ergenekon barikatlarının yıkıcılarından, İl Başkanı hayat Harputlu Aşkar ve bir otobüs dolusu Vatan Partili sabahın erken saatlerinde 152 ada için 152 Türk bayrağını alanda dalgalandırmak için Kuşadası’na yola çıktı.

Mitingde Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek, Aydın Milletvekili Adayı Hasan Atilla Uğur konuşma yapacak.

İşgal edilen 152 Adaya dikmek için hazır olan 152 Türk Bayrağı gençlerin ellerinde alanda dalgalanacak.

Mitinge Vatan Partisi’nin adayları Hulki Cevizoğlu, Ümit Zileli ve Yaşar Okuyan da katılacak. Bazı yurttaşlar miting alanına denizden teknelerle giriş yapacak.

LEVENT ERSÖZ: “ÖNCE VATAN DİYORUZ”

KıvılcımHaber’e açıklamalarda bulunan emekli Tümgeneral Vatan Partisi 1. Sıra Milletvekili adayı Levent Ersöz, “Kuşadası’nda mitingimiz var. 152 ada vatandır diyoruz. Yunanistan’ın işgal ettiği 152 ada, adacık ve kayalığımız için dünyaya haykıracağız. Bu adaların egemenlik hakları bize aittir. AKP Hükümeti bu adaları Yunanlılara peşkeş çekmiştir. Önce vatan diyoruz” diye konuştu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir