Vatan Partisi Antalya’da 2023’te “Ben de varım” diyor

7 ayda yaratılan örgütsel mucize: “Vatan Partisi Antalya kadroları gençleşiyor ve alanlara iniyor”

Vatan Partisi Antalya önceki İl Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Örgütlenme Bürosu Başkanı Rıza Türkmendağ, sosyal medya hesabından kamuoyuna yaptığı açıklamada, Haziran ayında Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı, iş insanı Serdar Üsküplü’nün İl Başkanı olarak göreve başlamasıyla birlikte gelişen süreçteki örgütlenme, üyeleme hamlelerinin bilançosunu paylaştı. Üretim Devrimi’nin Antalya karargâhının tam anlamıyla inşa edildiğini, 2023 seçimlerinde bir kuvvet merkezi olacağını duyurdu.  

ÜRETİM DEVRİMİ KARARGÂHINA YAKIŞIR İL BİNASI

Türkmendağ paylaşımında, Haziran ayında Genel Başkan Yardımcısı Serdar Üsküplü’nün Antalya İl Başkanı olmasıyla başlayan atılım çalışmalarının hız kesmede sürdüğünün altını çizerek, “Antalya’nın tüm ilçelerinde örgütlü Vatan Partisi çalışmamız kapsamında, İl Başkanlığımızı 350 metrekarelik bir binada ve büyümeye en uygun alan olan Kepez ilçemizde tuttuk” dedi.

Türkmendağ açıklamasının devamında şu görüşlere yer verdi:

EKSİK OLAN DIŞ İLÇELER ÖRÜGTLENMELERİ TAMAMLANDI

Döşemealtı, Aksu, Serik, Korkuteli ilçe örgütlerimizi kurduk. Elmalı ilçe örgütümüzün parasal kaynağını ve yönetimini oluşturduk. İlçe Başkanlığı binası sorununu çözer çözmez orayı da açmış olacağız. Böylece örgütlenme atılımımızın dış ilçeler ayağını başarıyla tamamladık.

ÜYELEME KAMPANYALARI, HALKIN VATAN PARTİSİ’NE YÖNELDİĞİNİ İSPATLADI

Üretim Devrimi Kurultaylarımızın iki tanesini Genel Başkan Yardımcımız Serdar Üsküplü’nün katılımıyla, bir tanesini de Genel Başkanımız Dr. Doğu Perinçek’in katılımıyla gerçekleştirdik. Toplantılar, eğitimler, üye katılım masaları, ilçe binası açılışları ile 150’ye yakın yeni üye kazanmış olduk.

ÖRGÜTLENME ATAĞININ İKİNCİ AYAĞI MERKEZ İLÇELERİN TAHKİMATI BAŞLADI

Şimdi örgütlenme atağımızın ikinci ayağı olan merkez ilçeleri tahkim etme, güçlendirme çalışmasındayız. Bu kapsamda partimizin en önemli kadrolarını daha büyük bir atak için alanlara sürüyoruz. İl Saymanımız Oğuzhan Kapçak arkadaşımızı en büyük ilçemiz olan Kepez‘de İlçe Başkanlığı görevine getirdik.

GENÇLEŞME ATAĞI VE GENÇ KADROLAR SAHAYA

Muratpaşa İlçe Başkanımız Jale Yatbaz‘ı İl Yönetim Kurulu’nda Kitle Örgütlerinden Sorumlu İl Yönetim Kurulu üyesi olarak görevlendirdik.

Jale Yatbaz’dan boşalan Muratpaşa İlçe Başkanlığı görevine, Döşemealtı İlçe Başkanımız Hüseyin Baran Karabulut arkadaşımızı görevlendirdik.

Hüseyin Baran Karabulut’tan boşalan Döşemealtı İlçe Başkanlığı görevine ise Ayşe Işın Ergun arkadaşımızı getirdik.

Ayrıca tüm bu ilçelerimizi yönetim olarak da güçlendirdik. Eski il saymanlarımızdan Baran Akkaya arkadaşımızı Kepez İlçe Sekreteri olarak, Muratpaşa eski ilçe sekreterimiz Mustafa Ertem’i Aksu İlçe Sekreteri olarak, İl sayman yardımcımız Mali Müşavir Mehmet Ali Kılınç‘ı Muratpaşa İlçe Saymanı olarak görevlendirdik.

Daha güçlü, daha örgütlü bir Vatan Partisi Antalya İl Başkanlığı için arkadaşlarımıza ve partimize güveniyoruz.  

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.