Vatan Partisi Aydınlığa Çıkış Bildirgesi #EvdeKalTürkiye #EvdeKalBurdur

Vatan Partisi Burdur İl Başkanlığı ve Yeşilova İlçe Başkanlığı yazılı bir açıklama yaparak, Vatan Partisi Genel Merkezinin yaptığı açıklama zemininde Aydınlığa Çıkış Bildirgesi’ni paylaştı. Bildirgede, ülkemizin içinde bulunduğumuz darboğazdan tek başına AK Parti Hükümeti’yle çıkamayacağını, bunun için üretim odaklı ekonomi ve Türkiye’nin güvenliğini merkeze almış, HDP/ PKK’nın dışarıda bırakıldığı bütün milli güçlerin biraraya getirildiği Üreticilerin Milli Hükümeti’nin derhâl ve behemehâl kurulmasını istedi.

İşte o bildirge!

Büyük Türk Milleti, 

Virüs belâsı var. Ekonomide zorluklar var. Güvenlikte vazgeçilmez görevler var. 

Türkiye’nin gündemi, zorlukları yenmektir. Zorlukları kesinlikle yeneceğiz!

Halkımızın sağlığını ve ekmek teknesini korumak için, kamuculuğa mecburuz ve Üretim Devriminin eşiğindeyiz. Yaparız dedik mi yaparız. Başaracağız!

Halkı virüs belâsından kurtarmak, gıda güvenliğini sağlamak, ekmek teknemizi korumak, güvenliği sağlam tutmak ve eğitimi sürdürmek için, Millî Direnme Ekonomisini derhal inşa etmek durumundayız. 

Emperyalizme bağımlı Borçlanma Ekonomisinde ısrar, çırpınmaktan başka bir sonuç getirmiyor. İşçi ve çiftçiden, esnaf ve tüccardan sanayiciye kadar bütün üretici sınıfların kurtuluşu için, kalıcı çözüm elbirliğindedir ve kamuculuktadır. 

İnsanlığın yeni düşmanı Kovid19 gerçekleri

Tasarrufu artırmak, yatırımı büyütmek, ülkemizin bütün üretim olanaklarını kullanmak, bütün emek güçlerini seferber etmek zorundayız.      

Emek seferberliği için çalışma arzusunu ateşlemek, geniş emekçi yığınlarına dayanmak gerekir. Kaynakların halk için verimli kullanılması amacıyla biricik çözüm, Üretim odaklı, Planlı Karma Ekonomidir. 

Karşılaştığımız zorlukların üstesinden gelmek için, devlet ve toplum disiplini şarttır. Devletin ve milletin bütün güçlerini seferber etmek görevimizdir. Bu amaçla halkı özgürleştirmeli ve örgütlemeliyiz. 

Değerli Vatandaşlarımız, Değerli Üreticiler,

Türkiye, bu dar boğazdan tek başına AK Parti Hükümetiyle çıkamaz. Bununla birlikte AK Parti’siz bir hükümet de kurulamaz. ABD’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı dışlayan hükümet projesine bağlananlar, Türk milletinin çoğunluğunu karşılarına alıyorlar. Bunlar, PKK ve FETÖ ile ittifaktan başka bir siyaset bulamıyorlar. Türk milleti buna izin vermeyecektir. 

Halkın sağlığını ve ekmek teknemizi korumak için, milletin büyük güçlerini birleştiren ve zorlukları paylaştıran bir hükümet biricik çözümüdür. Üretim Devrimi ve Türkiye’nin güvenliği, Üreticilerin Millî Hükümeti yönetiminde başarılacaktır.

İstiklâl Savaşımızın ve Cumhuriyetimizin Devrimci Önderi, Mustafa Kemal Atatürk, büyük esin kaynağımızdır. Milletimizin çeşitli kavimleri ve inançları birleştiren imparatorluklar birikimi, devlet ve ordu kuruculuğu, bize her zaman gerekli olan tarihsel mirastır.

Vatan Partisi olarak, Üreticilerin Millî Hükümetinde sorumluluk üstlenmeye hazırız. 

Üretim Devrimi Programımız, Türkiye’nin gündemindeki çözümdür. 

Milletimizi kucaklayan ve Türkiye’yi Avrasya ülkeleriyle birleştiren siyasetlerimiz, ülkemizin önünü açtı. 

Kahraman sağlık Mehmetçiklerimizi alkışlamayı sürdürüyoruz

Zorlukları yenmedeki tecrübe ve kadro birikimimizle ve geleceğimizi emanet edebileceğimiz örgütlü gençliğimizle her görevin üstesinden geliriz.

Türk Milleti, Ergenekon Destanında olduğu gibi, büyük bir seferberlikle dağları yaracak ve aydınlıklara ulaşacaktır. 

Ergenekon’daki demirci, Vatan Partisi’dir.

Türk Milletinin Değerli Öncüleri,   

Zor zamanda

Vatan bizden görev bekler.

Vatan Partisi’ne üye ol!  

Zorlukları birlikte yenmek için

Bir adım öne çık

Vatan Partisi’ne üye ol!  

Millet bizden çözüm bekler

Umut taşımak için

Vatan Partisi’ne üye ol!  

Çocuklarımız ekmek bekler

Ekmek teknesini korumak için

Üreten Sağlıklı Türkiye için

Vatan Partisi’ne üye ol!

Artık zamanı geldi

Üreticilerin Milli Hükümeti için 

Vatan Partisi’ne üye ol! 

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir