Vatan Partisi milletvekili adayları seçim çalışmalarına hız verdi

Vatan Partisi Burdur Milletvekili adayları, Yukarı Pazar’da Ulucami yanındaki Cuma pazarında Pazar esnafıyla ve vatandaşlarla buluştu. Adaylar, esnafa hayırlı pazarlar dileyerek, Türkiye’yi düze çıkaracak, selamete erdirecek üretim ekonomisi ve milli güvenlik programına işaret eden “herkese iş, üreten millet, teröre son, güçlü devlet” siyasetlerini anlatan broşürler dağıttı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye kritik bir süreçten geçiyor. Bu sürecin temel halkası olan 24 Haziran seçimlerine sadece 2 gün kaldı. Türkiye’yi idari sistem bakımından Afrika’daki birkaç ülkenin seviyesine indirecek olan, idari sistemler tarihinde klasik ve geçerli devlet biçimleri içinde eşi benzeri bulunmayan, 1980’den bu yana uygulanan Batı’yla sınırsız bütünleşme programının (neoliberal sistemin) üstyapısal oluşumlarını tamamlayacak ve mafyokrasiyi kuracak olan, güçler ayrılığına dayalı demokratik sosyal hukuk devletini ortadan kaldıracak, kimilerine göre “tek adam yönetimi” olan bir yönetim biçimine geçirecek kritik seçim Pazar günü yapılacak. Partiler son turlarını ve eteklerindeki son taşları atıyorlar.

Bugün Vatan Partisi Burdur milletvekili adayları Mahir Tahir Öztürk ve Selahattin Aşkar ve partililer Cuma Pazarında esnafa ve vatandaşlara hayırlı pazarlar dileyerek, program, siyaset ve ilkelerini anlattılar. Türkiye’yi düze çıkaracak, selamete erdirecek üretim ekonomisi ve milli güvenlik programına işaret eden “herkese iş, üreten millet, teröre son, güçlü devlet” siyasetlerini anlatan broşürler dağıttılar.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.