Yeşilova Belediye Başkanı Şenel, kısıtlı imkânlar içinde de olsa mutlu etmeyi sürdürüyor

Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, küçük bir ilçe olmanın verdiği kısıtlı imkânlara, ilçenin üzerinde dolaşan Millet Bahçesi karabulutları dolayısıyla en önemli gelir kaynaklarının kurutulmasına rağmen küçük kalpleri küçük jestlerle mutlu etmesini biliyor. Bisikleti kırıldığından dolayı üzgün olan bir çocuğa küçük bir bisiklet hediye eden Başkan şenel, “hayatın mutlulukla geçsin çocuk… Senin ve tüm çocuklarımızın…” dedi.

Yeşilova Belediyesi’nin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma göre, Başkan Şenel, imkanların kısıtlılığına ve ve Salda Gölü sahilindeki en önemli gelir kaynaklarının kurutulmasına rağmen küçük imkanlar yaratarak küçük kalpleri mutlu etmesini ve sevince boğmasını biliyor.

Bisikleti kırılan bir çocuğa küçük bir bisiklet hediye ederek çocuğu mutlu eden ve sevince boğan Başkan Mümtaz Şenel durumu, “çok büyük imkânlara sahip olmasak da bugün küçük bir kalbi mutlu etmenin sevincini yaşadık. Hayatın mutlulukla geçsin çocuk… Senin ve tüm çocuklarımızın…” şeklinde ifadelerle anlattı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir