AK Parti İl Başkanından Gölhisar’da çeşitli ziyaretler

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Başkan yardımcıları ile birlikte Gölhisar’da ziyaretlerde bulundu.

Gölhisar Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen 4. Gölhisar Kitap Fuarı’nın açılış programına katılan Başkan Mengi burada yaptığı konuşmada, “bizler de toplum olarak her zaman okumaya ve öğrenmeye özen göstermeliyiz. Fuara başta gençlerimiz olmak üzere yaşanan yoğun katılım toplum olarak okumaya yönelik isteğimizi en güzel şekilde ortaya koyuyor. Bu güzel organizasyonu düzenleyen Gölhisar Kaymakamımız Mustafa Ünver Böke’ye,  Belediye Başkanımız İbrahim Sertbaş’a,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah Karapınar’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Gölhisar İlçe Başkanı Mevlüt Erdem, Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Kılınç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sultan Karagöz ile birlikte Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen Umreye gidecek vatandaşlar için uğurlama programına katıldı. Başkan Mengi burada yaptığı konuşmada, ”bugün kutsal topraklara, vatandaşlarımız çok kutsal bir yolculuğa çıkıyorlar. Allah bu yolculuğu onlara nasip etti. İnşallah gidemeyenlere de nasip etsin. Cenab-ı Mevla yapacakları ibadetleri ve duaları kabul etsin inşallah” diye konuştu.

Gölhisar ziyaretleri kapsamında AK Parti Gölhisar İlçe Başkanı Mevlüt Erdem, Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Kılınç ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Sultan Karagöz ile birlikte Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke’ye ve MHP İlçe Başkanı İbrahim Saraç’a da ziyaretlerde bulundu.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir