“Aklın varsa kendine sakla!”

Son zamanlarda yoğun çalışma temposu arasında önemli ve kritik kararlar vermenin yarattığı stresin baskısı altında Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, bir de orada burada, çeşitli mahfillerde ileri geri konuşanların, fay hatlarından gelen dost (!) ateşlerinden gelen baskıyla aşırı öfkelendiği sipsivri iğneli twitterlarından anlaşılıyor. Başkan Ercengiz, Atatürk Havalimanı’na yönelik hain canlı bomba saldırısı üzerine önümüzdeki Cumartesi Ramazan programını kaldırmıştı.

BAŞKAN ERCENGİZ’İN İĞNELİ TWİTTERİ HEDEFİNİ ONİKİDEN VURDU

Başkan Ercengiz, yoğun çalışma temposu arsında bir de kendi deyişiyle sinir bozucu “ağzı olanın konuştuğu” durumuyla uğraşmaktadır. Aklı önceller, durumdan vazife çıkaranlar, yükseklerin insanın başını döndürmesi fizik kuralının geçerli olduğu ehil olmayanların getirildikleri yüksek mevkileri sindiremeyenlerin, bazı enerji toplayan fay hatlarından gelen salvoların sinirlerini bozduğu Başkan Ercengiz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda o çevrelerin ağızlarının payını verdi.

AKLIN VARSA KENDİNE SAKLA!

“Ağzı olanın konuştuğu”nu belirten Başkan Ercengiz, “biz asli görevimizi layığı ile yapmaya çalışıyoruz. Aklın varsa kendine sakla. Ben bıktım sana söylemekten sen bıkmadın” şeklinde kamuoyunun bildiği malum şahsa gerekli dersi verdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir