Antalya Vatan Partisi fırtına gibi

Tüm Antalya’da Vatan Partisi rüzgârı esiyor

Vatan partisi Antalya İl Örgütü heyetler halinde tüm Antalya ilçe ve beldelerinde, Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in katılımıyla düzenlenecek olan 27 Kasım Bademağacı Üretim Devrimi Kurultayı ve 28 Kasım Antalya Merkez Türkiye’nin Çıkış Yolu Konferans’ı için harıl harıl çalışıyor. Bu kapsamda Antalya Vatan Partisi Örgütlenmeden Sorumlu Başkan yardımcısı Rıza Türkmendağ ve Vatan Partisi Döşemealtı İlçe Başkanı Hüseyin Baran karabulut önderliğindeki ekip, bugün Dağbeli Nahiyesinde ve Bademağacı’nda Pazar esnafını broşürler ve bildiriler dağıtarak etkinliklerine davet etti.

Ülkenin dört bir yanında Üretim Devrimi kurultayları yapılıyor.

Vatan Partisi önderleri üreticilerle buluşuyor, sorunlarına çözümler geliştiriyor.

Şimdiye kadar 42 merkezde kurultay yapıldı.

Kurultaylara üreticiler, toplum ve kanaat önderleri, sendika, kitle örgütü ve oda temsilcileri katıldı.

10 bini aşkın vatandaş kurultaylarda buluşturuldu.

Kurultaylarda gelişen ortak talep, üreticilerin Milli Hükümetinin kurulması oldu.

1000 vatandaş Vatan Partisi’ne üye oldu.

Vatan Partisi’nin Üretim Devrimi Kurultaylarına üreticilerin büyük ilgi göstermesi nedeniyle, 60 yeni kurultay toplanması kararı alındı.

Bunlardan biri de Vatan Partisi Lideri Dr. Perinçek’in katılımıyla Döşemealtı-Bademağacı Üretim kurultayı kararı oldu. Antalya İl Örgütü buna ek olarak Antalya merkezde Türkiye’nin Çıkış Yolu Konferansı kararı aldı.

Vatan Partililer ekipler halinde bu iki etkinlik için harıl harıl çalışmaya başladı.

Bugün Antalya Vatan Partisi Örgütlenmeden Sorumlu Başkan yardımcısı Rıza Türkmendağ ve Vatan Partisi Döşemealtı İlçe Başkanı Hüseyin Baran karabulut önderliğindeki ekip, Dağbeli ve Bademağacı pazaryerlerinde üretici ve esnafları ziyaret etti.

Dağbeli Nahiyesi eski Belediye Başkanı Hasan Sarılar’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Dağbeli Muhtarı ile biraraya gelerek bölgenin sorunları ve genel durum hakkında bilgi aldılar ve Bademağacı Kurultayına davet ettiler.

Antalya Vatan Partisi Örgütlenmeden Sorumlu Başkan yardımcısı Rıza Türkmendağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,

“ardından Bademağacı köyüne geçerek vatandaşlarımızla buluştuk. Bademağacı köyü Genel Başkanımızı bekliyor. Sohbet ettiğimiz çok sayıda vatandaşımızla Üretim ve Türkiye’nin çıkış yolu üzerine görüş alışverişinde bulunduk. Üreticilerin Milli Hükümeti için üreticimiz hazır, Vatan Partisi hazır. Partimize duyulan güven ve saygı her gittiğimiz

yerde artarak büyüyor. Dağbeli’ndeki Ali amcamız ‘Vatan Partisi yapar, tek doğru Ulusal Kanal’da’ diyor. Bademağacı’nda Arif Bey ‘Vatan Partisi bizim partimiz, daha önce de oy verdim yine oy vereceğim’ diyor. Döşemealtı 27 Kasım Cumartesi günü Doğu Perinçek ile Bademağacı Üretim Devrimi Kurultayı’na hazır” ifadelerine yer verdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.