CHP, hızlı bir şekilde girdiği sahadan ayrılmıyor

Cumhuriyet Halk Partisi il örgütü, 31 Mart yerel seçimler kapsamında örgüt çalışmalarını sürdürüyor. İl Başkanı Akbulut ve ekibi, ilçeleri yalnız bırakmıyor, bir ayağı sürekli ilçelerde oluyor.

Parti Basın Bürosundan bildirildiğine göre, İl Başkanı Akbulut bugün ilçe ziyaretlerine İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı İlyas Divarcı’nın babasının geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeniyle kaldırıldığı Gölhisar İlçe Devlet Hastanesinde başladı. Gölhisar Devlet Hastanesinde yatan hastaları da ziyaret eden CHP İL Başkanı Akbulut daha sonra İl örgütü yöneticileri ve Gölhisar İlçe Başkanı İsa Kayacan ile birlikte Altınyayla ilçesinde İlçe Başkan Yardımcısı Osman Güven’in vefatı sebebiyle ailesine ve Altınyayla İlçe Örgütüne başsağlığı diledi.

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler ile alakalı olarak da CHP Altınyayla İlçe Yönetim Kurulundan bilgi alan CHP İl Başkan İzzet Akbulut, Gölhisar CHP İlçe Başkanı İsa Kayacan, İl yöneticileri ile birlikte Altınyayla ilçesinde bulunan kahvede vatandaşlarla sohbet etti ve ilçenin sorunlarını dinledi.

Akbulut yaptığı açıklamada, “bu seçimler ekonominin yön verdiği bir seçim olacak. AKP iktidarı bozdukları ülke ekonomisinden dolayı üretime ve üreticiye hakkı olan desteklemeleri vermemekte ısrarcı. Bunun tek sebebi üretim ekonomisini benimsemedikleri içindir. Üreticinin bu zulümden kurtulmasının tek yolu ise Sosyal Demokrat Belediyecilikten geçer. Biz inanıyoruz ki bu seçimlerde vatandaş cebinde eriyip giden parasına göre oy kullanacak ve kararını ona göre verecektir. Cumhuriyet Halk Partisi her zaman üretenin, yetiştirenin yanında olmuştur. Bunun en iyi örneklerin bir tanesi ise Burdur Belediyesidir” İfadelerini kullandı.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
31 Mart AKP için bir kumar mı? Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Ekonomik Ergenekonu da çökerteceğiz Haziran’a saldırı
HDP İLE İŞBİRLİĞİ AK PARTİ’YE EN ETKİLİ SEÇİM DESTEĞİDİR Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Isparta’da Kubilay anması
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.