Elektrik abonelerine müjde!

Konut elektrik abonelerine müjde!Akdeniz Elektrik, düzenlediği bir kampanyayla elektrik abonelerine yıllık bir ay olmak üzere bedava elektrik verecek. Kampanya sadece konut abonelerini kapsayacak.

Batı Akdeniz yöresinin 3 ilinin, Burdur, Isparta ve Antalya’nın elektrik iletim firması olan CLK/ Akdeniz Elektrik mesken abonelerine yılda 1 ay ücretsiz elektrik verme müjdesi verdi. Konut aboneleri yılda bir kez 1 ay olmak üzere elektriği ücretsiz kullanacaklar.

KıvılcımHaber’e konuyla ilgili bilgi veren CLK Burdur Müdür Yardımcısı Ferhat Bey, yıllık elektrik tüketimi 4 bin Kwh olan, bir başka deyişle aylık tüketim faturası 130 lira ve üzeri olan bütün konut abonelerinin bu kampanyadan yararlanacağını belirtti. Yararlanmak için ilgili abonenin kimliği ile birlikte Müşteri Hizmet Merkezine bireysel başvurusu yapmanın yeterli olacağını vurguladı. Kampanyaya başvurunun 5 Haziran 2015 tarihine kadar yapılacağını, muafiyetten yararlanmanın ise Mayıs/2016’da olacağını belirtti.

CLK yetkilisi, ücretsiz elektriğin sıfır fatura olmadığını, sadece faturadaki aktif elektrik tüketimi için geçerli olacağını, aktif enerji tüketimini o ay aboneler yerine şirketin ödeyeceğini, abonelerin ise ilgili vergi vs. giderleriyle sınırlı kalacağını ifade etti. Tüketiciyi gözetme ve haklarını el üstünde tutma anlayışı ile bu kampanyaya başladıklarını belirten yetkili, bölgedeki tüm elektrik tüketicilerine ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir