Gazipaşa’da Vatan Partisi rüzgârı

Önceki gün, Antalya’nın bütün ilçelerinde olduğu gibi Gazipaşa’da da Vatan Partisi rüzgârı esti. Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü önderliğinde Vatan Partisi heyeti Gazipaşa’da çarşı pazarda üreticileri ve esnafı ziyaret etti. Üreticilerin sorunlarını dinledi. Partilerinin çözümlerini aktardı. Üyeleme masası açtı. Bir basın açıklamasıyla Gazipaşalı vatanseverleri, Atatürkçüleri, milliyetçileri Vatan Partisi’ne üye olmaya davet etti.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü önderliğinde Antalya ve ilçelerinde Vatan Partisi rüzgârı esiyor.

2023’te Meclis’e sloganıyla başlatılan örgütlenme ve üyeleme kampanyası bütün hızıyla sürüyor.

En son olarak Gazipaşa’ya çıkartma yapan Başkan Üsküplü ve beraberindeki Vatan Partisi heyeti ilçede büyük bir heyecan ve hareketlilik yarattı.

Çarşı pazarda üreticileri ve esnafı ziyaret eden heyet üreticilerin ve esnafın problemlerini dinledi, partilerinin çözümlerini aktardı.

Eylem sonrası üye masası açan Vatan Partililer burada bir basın açıklaması yaptı.

Basın açıklamasında konuşan Başkan Üsküplü, ülkemizin büyük zorluklarla karşı karşıya bulunduğunu belirterek, “Bir yanda virüs belası var. Bir yanda ekonomik zorlukla karşı karşıyayız. Dolar olmuş 9,20. Ancak bizim pazarda sattığımız ürünlerimiz aynı şekilde değer kazanmıyor. Üretici, ürettiğini kıymetiyle satamıyor. Tüketici ihtiyacını istediği gibi alamıyor” dedi.

Başkan Üsküplü şu ifadeleri kullandı:

ABD emperyalizmi yıllardır PKK, FETÖ terör örgütleriyle Türkiye’yi yıllardır tehdit ediyor. Bu da bir büyük zorluktur. Türkiye hem üretimde, ekonomide, hem de Vatan Savunmasında büyük zorlukla karşı karşıyadır.
Ancak bu büyük zorlukların çözümü de vardır. Vatan Partisi zorluklardan korkmaz. Vatan Partisini teşkilatları bu zorluklarla mücadele etmek için kurulmuştur. Vatan Partisi daha önce de yaptığı gibi bu zorluklarla mücadeleye hazırdır, milletimizden yetki istemektedir.
50 yıllık tarihimizde hep Vatan mücadelesi içinde olduk. Türk milletinin mücadelesinde hep en ön safta olduk. Silivri duvarlarını yıkan bizleriz. FETÖ’nün savcılarının, hâkimlerinin hapsettiği yurtseverleri, komutanlarının zincirlerini Vatan Partisi kırmıştır. Ermeni soykırımı yalanın ı bitiren Vatan Partisi’dir. Genel Başkanımız Doğu Perinçek Avrupa kapılarında Avrupa mahkemelerine, Avrupa’nın polisine karşı direnmiş Ermeni Soykırımı yalanını bitirmiştir. Vatan Partisi, PKK’ya, FETÖ’ye karşı mücadelede en ön safta olmuştur, olmaya da devam edecektir.
Türkiye’nin büyük zorlukları vardır. Vatan Partisi’nin bu zorlukları çözecek kadroları ve programı vardır.
Türkiye, artık borçlanarak varlığını sürdüremez. Üretim devriminin zamanı gelmiştir. Üretim Devrimini ancak ve ancak Vatan Partisi gerçekleştirebilir. Üreticiyi, çiftçisiyle, işçisiyle, esnafıyla, sanayicisiyle, işvereniyle biraraya getirecek program Vatan Partisi’ndedir.
Bugün Türkiye’nin kaynakları boş yere harcanmaktadır. Türkiye’nin kaynaklarını dağa taşa değil, Türkiye’nin kaynaklarını İstanbul’a kanal yapamaya değil, Gazipaşalı üreticiyi, Gazipaşalı esnafı, Gazipaşalı sanayiciyi desteklemek için kullanmanın zamanıdır. Kaynakları israfa değil, üreticiye kullanacağız.
Bugün Türk devleti, sanayicisiyle, özel teşebbüsüyle el ele karma ekonomiyle kalkınabilir. Türkiye böylece refaha kavuşabilir. Bunun için yapılması gereken Üretim devrimidir. Üreticiyi tekrar baştacı yapacağız. Türkiye’nin önünü açacağız.
Bugün Türkiye’nin en büyük ihtiyacı milli bir programa sahip olmaktır. Türkiye’nin ihtiyacı komşularıyla kardeşlik, komşularıyla barıştır. Türkiye’nin ihtiyacı Suriye ile dostluktur. Suriye ile dostluğu ancak Vatan Partisi sağlar. Türkiye’nin ihtiyacı Rusya ile dostluktur. Rusya’yla dostluk üreticinin meyvesini, sebzesini satacağı bir pazar yaratır. Rusya’yla dostluk Gazipaşa’ya bir turist akını yaratır. Bugün Türkiye’nin ihtiyacı İran’la,, Irak’la dostluktur. İran’la, Irak’la dostluğu Vatan Partisi sağlar. Avrasya’yla dostluğu sağlayacak olan da Vatan Partisi’dir.
Gazipaşalıları Türkiye’nin geleceği için Vatan Partisi’ne davet ediyoruz.
Vatan bizden görev bekler. Vatan Partisi’ne üye olun!
Çocuklarımız bizden ekmek bekler. Vatan Partisi’ne üye olun!
Türkiye’nin geleceğini hep beraber kurmak için, milli, ayağa kalkan, başı dik bir Türkiye, bağımsız bir Türkiye için Vatan Partisi’ne üye olun!
Vatan Partisi bugün Antalya’nın bütün ilçelerinde burada da gördüğünüz gibi üye masaları açmaktadır.
Vatanseverleri, milliyetçileri, Atatürkçüleri Vatan Partisi’ne davet ediyoruz.
TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN VATAN PARTİSİ’NE ÜYE OLUN
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir