Halkı manipülasyon için neredeyse kafayı yiyecekler!

Başkan Ercengiz: Göstermelik açılış sonrası durum bu!

Son birkaç gün içinde AK Partililerin yaptığı içme suyu ve sağlık merkezleri açılışlarında skandalların arkası kesilmiyor. Aceleye getirilerek seçim yatırımı kapsamında halkı kandırmak için yapıldığı iddia edilen açılışların tamamen gösteriş olduğu iddia edildi. Halk Sağlığı Merkezi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulunan ve “binada güvenlik görevlisi dışında kimseyi bulamadık” diye Twitt’leyen Başkan Ercengiz, “göstermelik açılış sonrası durum bu!” dedi.

Bedelini teslimattan sonra Burdur Belediyesi’nin ödeyeceği içme suyu isale hattına ve 2 sağlık merkezine açılış törenleri düzenleyen, protokol çağrıldığı halde il yönetim sacayağından biri olan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i davet etmeyen AKP Milletvekili Bayram Özçelik ve AKP seçim heyeti, meğerse seçime yönelik manipülasyon yapmaymış! Sağlık merkezilerinin açılışına davet edilmemesini açıklamalarla protesto eden ve kınayan Başkan Ercengiz, Halk Sağlığı Merkezi’ne hayırlı olsun ziyaretine gitti. Ancak binada güvenlik görevlisi dışında incin top oynadığını gördü. Sosyal medya hesabından “göstermelik açılış sonrası durum bu!” tiwitini attı.

İşte o tivit!

“Açılışı yapılmış olan Halk Sağlığı Merkezine Mv. Dr. Mehmet Göker, İl Başkanı izzet Akbulut ve parti yönetiminden arkadaşlarımızla müdür Reha Sermed’e hayırlı olsun ziyaretine gittik. Ancak binada güvenlik görevlisi dışında kimseyi bulamadık.

Göstermelik açılış sonrası durum bu!

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.