Mehmetçiğe Burdur’dan manevi destek

Ülkemizin güvenliği ve huzuru için Suriye’nin İdlib bölgesinde yürütülen Bahar Kalkanı Harekâtı’na katılan askerlerimize manevi destek olmak amacıyla Burdur Merkez ve İlçelerinde sabah namazına müteakip camilerde Fetih Suresi okundu, akabinde milli birlik yürüyüşü düzenlenerek, şehitlerimiz dualarla yadedildi.

Programa Vali Hasan Şıldak, Garnizon Komutanı P. Alb. Cenk Babürşah, Cumhuriyet Başsavcısı Özkan Gürdoğan, Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Süleyman Arslan, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Burdur Merkezde Ulu Camide gerçekleşen programda Sabah Namazı öncesi Fetih Suresi okundu. Kılınan namazın ardından protokol ve vatandaşlar ellerinde bayraklarıyla Ulu Camiden Cumhuriyet Meydanına kadar kortej halinde yürüdüler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan Cumhuriyet Meydanında ki programda Vatanımız ve Bayrağımız için canını feda eden Aziz Şehitlerimiz ve Bahar Kalkanı Harekâtında kahramanca mücadele eden Mehmetçiklerimiz için dua edildi. Program ikramda bulunulmasının ardından son buldu.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir