Milletvekili Göker’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki

Milletvekili Göker, Meclis’te Fatih Portakal’a sahip çıktı

Portakalı soyup yiyebilirsiniz, ama Fatih Portakal’ı size yedirtmeyiz!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker, Konya’da yaptığı konuşmada yandaşların hedefindeki FOX TV sunucusu Fatih Portakal’ı, “portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir nedir! Çıkmış sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini! Bilmezsen haddini bu millet patlatır enseni” diyerek Fatih Portakal’ı tehdit eden AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldı. Milletvekili Göker, “portakalı soyup yiyebilirsiniz. Ama Fatih Portakal’ı size yedirtmeyiz” dedi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Konya’da düzenlediği mitingde yaptığı konuşmada, devlet adamı terbiyesi dışında olduğu belirtilen üslupla, FOX TV Spikeri Fatih Portakal’ı tehdit etti. Erdoğan, “portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir nedir! Çıkmış sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini! Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker de bugün Meclis’te yaptığı gündem dışı konuşmada FOX TV Spikeri Portakal’ı “haddini bil haddini! Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni!” şeklinde tehdit eden AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi.

Genel Kurul’a “şimdi size şöyle göstereceğim” diyerek önce portakal ve mandalina meyvelerini gösterdi. Ardından da “bu da Fatih Portakal” diyerek Fatih Portakal’ın resmini gösterdi ve “buradan size sesleniyoruz. Portakalı soyup yiyebilirsiniz. Ama Fatih Portakal’ı size yedirtmeyiz” diye uyarıda bulundu.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
31 Mart AKP için bir kumar mı? Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Deniz Kurt, basınla buluştu
Ekonomik Ergenekonu da çökerteceğiz Haziran’a saldırı
HDP İLE İŞBİRLİĞİ AK PARTİ’YE EN ETKİLİ SEÇİM DESTEĞİDİR BUSİAD’tan MAKÜ’de “fikri mülkiyet” konferansı
Kuş cennetine pimi çekilmiş bomba Yılmaz bir adam

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.