TGB’liler, KHK Buluşması yapan CHP heyetini Türk bayraklarıyla karşıladı

Dün Konya Bugün Kayseri; FETÖ ve PKK’yı diriltme operasyonlarına geçit yok!

FETÖ ve PKK’yı kurtarmak için şehir şehir dolaşan CHP heyetini Kayseri’de TGB’liler karşıladı. TGB’li gençler, “ KHK buluşmalarına geçit yok!” dedi.

Kayseri’de FETÖ ve PKK’yı kurtarmak için KHK Buluşması yapan CHP heyetini, 2013’lerde PKK’yı palazlandırma programı olan Açılım politikalarına karşı, Türk milletini Açılım siyasetine ısındırma harekâtı olan ve şehir şehir gezen heyetlere karşı mücadele edenlerin bugünkü temsilcileri TGB’liler Türk bayraklarıyla karşıladı.

TGB’li gençler, “Kayseri’de CHP’nin KHK buluşması yaptığı salonun önündeyiz! FETÖ ve PKK’yı kurtarmazsınız!” diye haykırdı; “Hain FETÖ, İşbirlikçi CHP” sloganları atıp yeri göğü çınlatarak FETÖ ve PKK’yı Mehmetçiğin, Polisimizin ve yargımızın pençesinden kurtarmaya çalışanların yüreğine korku saldılar.

CHP’nin KHK Buluşması yaptığı salonun önündeki TGB’liler ‘Hain FETÖ, işbirlikçi CHP’ sloganları attı.

Türk gençliği, “KHK Buluşması adı altında FETÖ ve PKK’yı kurtarma çabalarınıza izin vermeyeceğiz! Türk gençliği ayakta! Amerika’nın kaos planlarında görev alanlara geçit yok! İstediğiniz yere gidin, istediğiniz buluşmayı yapın orada olacağız! Bu vatanı FETÖ ve PKK sevicilere bırakmayacağız!” anlayışıyla Ata’sından aldığı emirle vatan düşmanlarına korku salıyor.

TLB Genel Sekreteri Barış Dikmen:

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir