Vatan Partisi Antalya’da Başkan Üsküplü’nün önderliğinde fırtına gibi

Vatan Partisi, başlattığı İktidar İçin Örgütlenme Atılımı programı kapsamında ülke çapında tüm illerde rüzgâr estiriyor. Bu kapsamda Genel Başkan Yardımcısı Serdar Üsküplü’nün Antalya İl Başkanlığına seçilmesiyle birlikte bir yöneticinin deyimiyle “atalet”ten kurtulan Antalya Vatan Partisi Akdeniz’den Toroslar’a fırtına koparıyor. Bir yanda “2023’te Meclis’e” sloganıyla hızlı bir örgütlenme hamlesi başlattı diğer yandan da üreticilerin milli hükümeti menziline doğru köy köy, mahalle mahalle kitlelerle buluşmaya yöneldi. Cuma günü Gebiz’de üreticilerle buluşmaya hazırlanılıyor.

Ülkede seçim ortamına girilmiş gibi bir hava esiyor.

Bir yanda siyasi iktidar seçim yasalarını yeniden düzenleme hamleleri yapıyor.

Baydın muhalefeti, düğmesine basılmış gibi seçimle yatıp seçimle kalkıyor.

Diğer yandan da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 3’üncü defa seçime katılamama durumu erken seçimi dayatıyor.

Bu kapsamda bütün kademelerini gençlik enerjisiyle dinamikleştiren Vatan Partisi de ülke çapında iktidar yürüyüşünü başlattı. İktidar İçin Örgütlenme Atılımı ve Üretim Kurultaylarıyla birlikte il il, ilçe ilçe, köy köy üreticilerin vatan karargâhlarını bir bir inşa ediyor.

Bu süreç içinde Antalya Vatan Partisi’nde Genel Başkan Yardımcısı Serdar Üsküplü, İl Başkanı seçilmesiyle birlikte Toroslar’la Akdeniz arasında dur durak bilmiyor. Bir yanda ilçe ilçe, belde belde örgütlenme hamlelerini sürdürüyor; vatan karargâhlarını kuruyor; bir yandan da üreticilerle buluşmaya hız veriyor.

Geçen hafta Döşemealtı İlçe Örgütü, Bademağacı halkına toz solutan AS Çimento’yu Bademağaçlılarla birlikte dostça uyardı: “Tozunun çaresini bul!” dedi.

Cuma günü de “köy köy, mahalle mahalle çalışmaya devam” diyen Başkan Üsküplü önderliğinde Antalya İl Örgütü, Gebiz’de üreticilerle biraraya gelecek.

Bu haberler de ilginizi çekebilir.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.