Antalya Vatan Partisi’nde rozet takma töreni

“Vatan ve üretim mevzisi yükseliyor; Vatan Partisi büyüyor!”

Özellikle doğu illerinde olmak üzere ülke çapında büyüyen Vatan Partisi, vatan ve üretim mevzisini pekiştiriyor. Epeydir sürdürdüğü üyeleme kampanyasının semerelerini rozet takma törenleriyle taçlandırıyor. Bu kapsamda Vatan Partisi Antalya il örgütü, 25 Mart Perşembe günü kahvaltılı üye katılım ve rozet takma töreni düzenliyor. Törene Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı da katılacak.

Vatan Partisi geçtiğimiz günlerde Şırnak, Silopi, Diyarbakır gibi Doğu ve Güneydoğu illerinde yaptığı örgütlenme ve üyeleme, köylerde kitle çalışması gibi ataklarına bir yenisini Antalya’da hayata geçirecek.

Vatan Partisi Antalya il örgütü sosyal medya hesabından, 25 Mart Perşembe günü Bahçelievler Mh, Konyaaltı Cd, No: 6 adresindeki Gaziantepliler Restaurant’ta Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı’nın katılımıyla üye katılım ve rozet takma töreni düzenleyeceklerini duyurdu.

Açıklamada şöyle denildi:

“25 Mart tarihinde, Gaziantepliler Restaurant’ta Genel Sekreterimiz Özgür Bursalı’nın katılımıyla gerçekleştireceğimiz Vatan Partisi Antalya Kahvaltılı Üye Katılım Törenimizde buluşalım. İletişim: 0542 596 1207”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.