Bizim belediyeciliğimizde engellilerimiz için engeller olmayacak

Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, işitme engelli vatandaşları unutmadı. Burdur İşitme Engelliler Spor Kulübü üyeleriyle bir araya geldi.

Ziyaret sebebiyle İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı İsmail Bilensoy Deniz Kurt’a teşekkür etti ve “bir belediye başkan adayının kulübümüzü ziyaret ederek hem engellilere yönelik yapacağı projeler hakkında bilgi vermesi hem de ne gibi projeler yapılması gerektiği konusunda bizlerin fikirlerini sorması bizleri gerçekten çok mutlu etti” dedi.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, belediye başkanı olduğu ilk gün işitme engellilerin belediye hizmetlerinden daha kolay ve hızlı yararlanması için görüntülü bir hat oluşturacağının müjdesini verdi. “Bu görüntülü olarak aranacak hatta işitme engelli vatandaşlarımıza işaret dilini bilen bir eğitmen cevap verecek ve sorunlarını çözme konusunda onlara yardımcı olacak” dedi.

Engelli derneklerini ziyaretlerinin devam edeceğini ifade eden Deniz Kurt “görme engelliler, işitme engelliler gibi özel gruplara yönelik çalışmalarımız olacak. Burdur’da engelleri birlikte aşacağız ve Burdur’u engelli dostu bir şehir haline getireceğiz” diyerek sözlerini bitirdi.

AŞAĞIDAKİ HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
EYT’liler toplandı CHP’den vatanseverler bir bir gidiyor
EYT’liler Burdur’da toplanıyor Gazetelere seçim paketi yok mu?
EYT’lilerin hak kaybı giderilmelidir Sarı Basın Kartı Yönetmeliğine tepki
Dikta zihniyetin hukuk karşısındaki hali perişanı Göreve geldikten 6 ay sonra çatısı çökmüş bir garaj
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.