Deniz Kurt, yürekleri ısıttı

2019 Yerel Seçim çalışmalarına ‘’Gönüller Alacağız’’ sloganıyla yola çıkan AK Parti Burdur İl Başkanlığı, Burdur Halk Pazarında, tarhana çorbası dağıtarak, vatandaşın içini ısıttı.

2019 yılı Yerel Seçim çalışmalarına son sürat devam eden AK Parti İl Başkanlığı gönüller kazanmaya devam ediyor.  AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı ve AK Parti Teşkilatı Salı pazarında Vatandaşa ve Esnaflara çorba ikramında bulundu. AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “havaların soğuduğu bu günlerde Vatandaşımızın ve Esnafımızın bir nebze olsun içlerini ısıtmak için çorba dağıtmayı düşündük. Biz AK Parti olarak vatandaşımızla iç içeyiz ve her fırsatta dokunuyor, dinliyor gönüllerine giriyoruz” diye konuştu.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, “adaylığım açıklandığı günden bugüne çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Biz her yere ve her gönlüne giriyoruz. Bazen bir hasta ziyaretiyle, bazen yaşlılarımızla bazense gençlerimizle 7’den 70’e vatandaşımızın gönlüne girmeye çalışıyoruz. Asla gösteriş derdinde değiliz. Allah bizlere bu makamı nasip ederse sahada halkıyla iç içe bir belediye başkanı görecekler. Buna herkes emin olsun. Artık soğuyan havada Vatandaşımızın ve Esnafımızın içini bir nebzede ısıtmak istedik” açıklamasında bulundu.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
31 Mart AKP için bir kumar mı? Yozlaşan meslek etiği
9 maddede Gezi eylemleri İnşaat sektörü iflasın eşiğinde
Ekonomik Ergenekonu da çökerteceğiz Hendeklerden kurutulunca yeşil sahalara çıktılar
ADD’ye ağır sözler: Kavaktan elma beklemek Başbuğ’dan sosyoloji dersi
Kuş cennetine pimi çekilmiş bomba Bakanın karşısına andımızla çıktılar

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.