Deniz Kurt’un yeni yıl mesajı

Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt yayınladığı yeni yıl mesajıyla birlikte Burdur’un geleceğine ilişkin bazı açıklamalarda bulundu. Kurt, yeni yıl mesajıyla birlikte Belediyecilik anlayışına dair küçük ipuçları verdi.

Burdur’da Ak Parti’nin Belediye Başkan Adayı ilan edilen Deniz Kurt, hem genç kimliği hem de siyasetin her kesimiyle olan yakın diyaloğu ile heyecan yaratan bir isim oldu.

Burdurlunun Beklentisi Büyük

Adaylığının açıklanmasından sonra vakit kaybeden sahaya inerek ziyaretlerine başlayan Deniz Kurt, vatandaşın belediyeden ve özellikle kendisinden beklentisinin büyük olduğunu ifade etti. “Merkezi Hükümetin desteği önemli şeklindeki açıklamam bazı siyasi arkadaşlar tarafından eleştirildi” diyen Kurt, “siyaseten eleştiriler olacaktır, ancak yaptığımız ziyaretlerde bana iletilen talepler Burdur’a farkındalık kazandıracak büyük ve aykırı projelerin kazandırılması yönünde. Bunun için de elbette ki Merkezi Hükümetin desteğine ihtiyaç var ve bu durumu Burdurlu vatandaşlarımız sorun etmiyor” dedi.

Kimlik Siyaseti Yapmayacağız

Yönetime dair şifrelerini de paylaşan Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt “kimlik siyasetinden uzak duracağız” dedi. “Deniz Kurt ismini belirleyen etken her türlü siyasi görüşe olan yaklaşımımız” diyen Kurt, “benim insanların düşüncesi veya görüşleri ile işim yok. Kavga siyasetinden uzak durup, sevdası Burdur olan herkesle çalışmaya dikkat edeceğiz. Ötekileştirmeden, ayrıştırmadan ve önemlisi de arkadaş ve akraba siyaseti gütmeden vatandaşlarımıza eşit mesafede duracağız” dedi.

Herkes Özgürce Fikrini Söyleyebilecek

“Doğduğumuz, büyüdüğümüz ve ekmeğini yediğimiz şehre borcumuz var” diyen Kurt, “bunun için halktan kopmamak ana gayemiz olacak “dedi. “Herkesin fikrini söyleyebildiği bir yönetim tarzını oluşturmak için elimden gelen mücadeleyi vereceğim” diyen Kurt, “farklı görüş ve düşüncelere sahip olsak da sevdası Burdur olan herkesle aynı dili konuşacağız” dedi.

2019 Umutların Yeşerdiği bir yıl olacak

2019 yılının Burdur için bir dönüm noktası olacağını ifade eden Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, “yeni dönem umutların yeşerdiği, adalet duygularının geliştiği bir dönem olacak. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği çağdaş ve uygar medeniyetler çizgisinde ilerleyen bir Burdur için vatandaşlarımıza daha kaliteli bir yaşamın zemini hazırlayacağız. Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum” dedi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
Tam bir ahlaksızlık örneği: Yedek firma fiyaskosu Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Başkan Ercengiz’in kadın ordusuyla kitlesel yeni kutlaması Haziran’a saldırı ya da tutunduğu dalı kesmek
HDP İLE İŞBİRLİĞİ AK PARTİ’YE EN ETKİLİ SEÇİM DESTEĞİDİR Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Isparta’da Kubilay anması
Hayvancılık sektöründe acil önlem paketi CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.