Fırat’ın doğusunda ABD’yle göğüs göğüse geldiğimiz süreçte harekatın başarısına odaklanmışken CHP’li Özgür Özel bir anda Hulusi Akar’ı hedef aldı.

İflas eden siyasetçi eski defterleri karıştırırmış…

Kendini Mehmetçiğin başarısı için sorumluluk makamında görmeyenler yarının görevini değil dünün hatalarını dillendiriyor. Çünkü amaçları vatan savaşını yürüten komutanların apoletlerini sökmek.

Silahların konuşacağı bir sürecin hemen başında, silahın başındaki adamı vurursanız kimi sevindirirsiniz? Psikolojik savaş tam da budur!

FETÖ’yle ilişkili kişileri genel başkan danışmanlığı koltuğuna oturtup, kolunuza Ahmet Türk’ü takarsanız Mehmetçiğin karşısında konumlanırsınız.

Almanya gazetelerinde Batıya “Bizi yalnız bırakmayın” çağrısı yapıp Abdullah Gül’le kapalı kapılar ardında politika belirlerseniz Mehmetçiğin karşısında konumlanırsınız.

Doğu Akdeniz’den Türkiye’ye namlu doğrultan “İsrail’le temas” çağrısı yaparsanız Mehmetçiğin karşısında konumlanırsınız.

“HDP’yle gönül bağı” kurarsanız ABD’nin silahlandırdığı örgüte karşı kapsamlı operasyon hazırlığı yapan ordunun kurmaylarına vurursunuz. Hulusi Akar’a karşı kararlı duruşunuzu konu Andımız olduğunda bu “gönül bağı” yüzünden mi göremedik!

Aynı kişi daha önce de PKK memuru Selahattin Demirtaş’ın Cumhurbaşkanı yardımcısı olmasında bir sakınca görmediğini açıklamıştı.

Demirtaş’ı Cumhurbaşkanlığı yardımcılığına layık görenler elbette Hulusi Akar’ı komutan olarak görmez!

Bu haberler de ilginizi çekebilir
31 Mart AKP için bir kumar mı? Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Deniz Kurt, basınla buluştu
Ekonomik Ergenekonu da çökerteceğiz Haziran’a saldırı
HDP İLE İŞBİRLİĞİ AK PARTİ’YE EN ETKİLİ SEÇİM DESTEĞİDİR BUSİAD’tan MAKÜ’de “fikri mülkiyet” konferansı
Kuş cennetine pimi çekilmiş bomba Yılmaz bir adam
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.