MAKÜ Güvenlik Eşgüdüm Toplantısı yapıldı

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) yerleşke ve yurtlarında güvenlik ve trafik tedbirleri konusunda toplantı yapıldı.

Burdur Valisi Ali Arslantaş’ın Başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Duygulu, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Âdem Korkmaz, İl Jandarma Komutanı Hakan Başaklıgil, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karaca, MAKÜ Genel Sekreteri Ali Nihat Gündüzalp, Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, İl Emniyet Müdür Yard. Gökhan Körük katıldı.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesi başta olmak üzere MAKÜ’ye bağlı il merkezi ve ilçelerdeki fakülte, yüksekokul, enstitü ve meslek yüksekokullarıyla öğrencilerin barınma ihtiyaçlarını karşıladıkları Kredi Yurtlar Kurumu ve özel yurtlar ile diğer alanlarda alınması gereken güvenlik ve trafik tedbirlerinin ele alındığı toplantıda kurumlar arası koordinasyon gerektiren konular değerlendirilerek, görüş alışverişinde bulunuldu.

İçerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinin de ele alındığı toplantıda bu kapsamda MAKÜ’ye bağlı tüm yerleşke ve yurtlarda uygulanması gereken tedbirler görüşüldü.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.