Uygur halkı için Akşener’inki timsah gözyaşları

ABD-CİA’nın Uygur kışkırtmasını Meclis kürsüsüne çıkartan İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener’in “maskeli “ FETÖ’cü kimliği ve kirli geçmişine ayna tutuldu

Vatan Partisi lideri Dr. Doğu Perinçek, ABD kara kuvveti PKK/HDP’ye karşı evlat savaşı veren Diyarbakır annelerinin yanında duramayan ama ABD-CİA’nın Uygur kışkırtmasını Meclis kürsüsüne çıkartan İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener’in “maskeli “ FETÖ’cü kimliğini ve kirli geçmişini kamuoyunun dikkatine sundu. Perinçek, “ üzülerek belirtiyoruz: Meral Akşener, ABD fitnesinin esiri olmuştur” dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek yaptığı basın açıklamasıyla, milliyetçi olduğunu belirten bir siyasi parti genel başkanına yakışmayacak pespaye bir üslupla “görüyoruz ki; Çin Merkez Komitesi, Türkiye Komiseri, namı diğer ‘Kısmen iktidar’ Sayın Cinping Perinçek, ‘Müslümanım’ diye diye gezen Sayın Erdoğan’ı da, ‘Türk Milliyetçisiyim’ diye diye gezen Sayın Bahçeli’yi de esir almış” hezeyanlarını söyleyen gerçeklik duygusunu ve dengesini kaybetmiş İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e cevap verdi. Perinçek, “Meral Akşener, Doğu Perinçek’in “Sayın Erdoğan’ı ve Sayın Bahçeli’yi nasıl olduysa esir aldığını” söyleyecek ölçülerde gerçeklik duygusunu ve dengesini kaybetmiş bulunmaktadır. Sayın Erdoğan ve Sayın Bahçeli Türkiye cephesinde oldukları için, Çin ile ilişkilerde doğru siyasetler üretiyorlar. Meral Akşener, Türkiye cephesi içinde fitne yaratma gayretiyle kendi kimliğini sergilemektedir. Çünkü bu propaganda, doğrudan doğruya ABD psikolojik harekât merkezleri tarafından piyasaya sürülmektedir. Bu nedenle üzülerek belirtiyoruz: Meral Akşener, ABD fitnesinin esiri olmuştur” dedi.

Perinçek şu görüşleri ifade etti:

MASKELİ KİMLİK

Meral Akşener, Uygur halkının yanında konumlanmıyor. O, Türkiye’nin de “terör örgütü” olarak kabul ettiği, ABD güdümlü terör örgütünün yanındadır. Bu karanlık konumunu, “Türk Milliyetçiliği” gibi kutsal kavramlarla maskelemektedir.

1990’LI YILLARDAN BERİ FETÖ ÖRGÜTÜYLE İLİŞKİLİDİR

Ne var ki Meral Akşener, Türk Milliyetçiliği maskesini kullanmak için çok elverişsiz bir elemandır. Çünkü 1990’lı yıllardan beri FETÖ örgütüyle ilişkilidir. Siyasal hayatının başladığı İzmit-Sapanca-Sakarya döneminden beri FETÖ’ye eleman bulmaya çalıştığı kanıtlıdır. Bu amaçla bölgenin bazı etkili insanlarını bizzat Fethullah Gülen’e götürdüğü herkesçe biliniyor. Akşener’in bu hizmet döneminden sonra Çiller Özel Örgütü içine yerleştirilmesi de doğrudan doğruya Fethullah Gülen marifetiyle olmuştur.

SARMUŞAK’I GENELKURMAY’A YERLEŞTİREREK CİA OPERASYONUNDA GÖREV YAPTI

Meral Akşener, FETÖ bağlantısı sayesinde Tansu Çiller’in İçişleri Bakanı yapıldı.

Meral Akşener, Kadir Sarmusak’ı Genelkurmaya kulak olarak yerleştirdi. Genelkurmay Başkanlığımızı CIA adına dinleyen operasyonda görev yaptı.

Daha önemlisi Meral Akşener, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Dairesinin başına FETÖ mensuplarını yerleştirdi. Ergenekon-Balyoz Tertiplerinde başrolde görev yapanlar, Meral Akşener’in tayin ettiği FETÖ bağlantılı şeflerdir.

ABD, MHP’Yİ AKŞENER MARİFETİYLE BÖLEREK CHP’YE YAPIŞTIRDI

Bunlardan daha önemlisi, Meral Akşener, ABD’nin son büyük operasyonunda tarihî bir görev yaptı. ABD, Milliyetçi Hareket Partisi’ni Akşener marifetiyle bölerek, Akşener önderliğindeki grubu CHP’nin yanına yerleştirdi. Böylece HDP/PKK ile ittifak yapması mümkün olmayan Milliyetçileri HDP Müttefiki yaptı. İşte bu operasyonun örgütlü ve bilinçli kahramanı da Meral Akşener’dir.

MECLİS’TEKİ “ÇİN MEZALİMİNİ” KINAYAN

TÜM OYLAMALARDA HDP/PKK’YLA BİRLİKTE OY VERMEKTEDİR

Meral Akşener, şu anda maskeli kimliğine uygun olarak HDP/PKK ile omuz omuza “Türk Milliyetçisi” pozlarındadır. Nitekim TBMM’deki hemen hemen bütün oylamalarda olduğu gibi “Çin mezalimini kınayan” önergelerde de HDP/PKK ile birlikte oy vermektedir. Olağandır. Çünkü PKK terör örgütü ile Türkistan İslamî Partisi adlı terör örgütü, ABD piyonu olan ikiz terör örgütleridir.

HDP’den evlatlarını isteyen Diyarbakır annelerinin yanında olamayan Akşener, Uygur annelerinin de yanında değildir.

ABD FİTNESİNİN ESİRİ

Meral Akşener, Doğu Perinçek’in “Sayın Erdoğan’ı ve Sayın Bahçeli’yi nasıl olduysa esir aldığını” söyleyecek ölçülerde gerçeklik duygusunu ve dengesini kaybetmiş bulunmaktadır. Sayın Erdoğan ve Sayın Bahçeli Türkiye cephesinde oldukları için, Çin ile ilişkilerde doğru siyasetler üretiyorlar.

Meral Akşener, Türkiye cephesi içinde fitne yaratma gayretiyle kendi kimliğini sergilemektedir. Çünkü bu propaganda, doğrudan doğruya ABD psikolojik harekât merkezleri tarafından piyasaya sürülmektedir. Bu nedenle üzülerek belirtiyoruz: Meral Akşener, ABD fitnesinin esiri olmuştur.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir