Yeniliği seven Başkan Ercengiz’in kendine münhasır yeni yıl kutlaması

Burdur Belediyesi’nin toplumsal ve kültürel hizmetlerdeki yenilikleriyle her seferinde halkı şaşırtan ve dikkatleri üzerinde toplayan Başkanı Ali Orkun Ercengiz, gene kendine münhasır bir yeni yıl tebriği ortaya koydu. Cumhuriyet Parkı’ndaki ve trafiğe kapalı İstasyon Caddesi girişindeki yeni yıl balonları halkın dikkatini cezbediyor; özellikle gençlerle çocukların ilgi alanı oluyor.

VİDEO GELECEK

BALONLU YILBAŞI TEBRİĞİ

Yenilikler yapmayı seven, Allah’tan başka gözüyle görmediğine inanmayan halkımızın karşısına somut tezahürlerle çıkan ve ele avuca sığacak şeyler yapan Başkan Ercengiz, “yapacak daha şeyimiz var” diyerek yeniden öne atıldığından beri iyice yenilikçi oldu. Her seferinde halka dokunacak ve hissettirecek girişimleri artırdı. 30 Ağustos’ta aşırı güvenlik tedbirleri sayesinde bertaraf edilen Livaneli konserinin yerini Ümmü Erbil Matinesi almış gözüküyor. Mutat ve alışılmış sıkıcı güncel hayatına renk katan Burdur kadınının büyük beğenisi topladı.

İstasyon Caddesi girişindeki ve Cumhuriyet Parkı’ndaki ilginç yılbaşı balonları da keza halkın yoğun ilgi odağı oldu. Özellikle gençlerin ve çocukların büyük ilgi gösterdiği balonlar fotoğraf çektirme stüdyolarına dönüştü.

Özellikle gençler ve çocuklar Başkan Ercengiz’e büyük teşekkür ediyorlar.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
MAKÜ’ye TÜBA-GEBİP Ödülü Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Ekonomik Ergenekonu da çökerteceğiz Haziran’a saldırı ya da tutunduğu dalı kesmek
HDP İLE İŞBİRLİĞİ AK PARTİ’YE EN ETKİLİ SEÇİM DESTEĞİDİR Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Isparta’da Kubilay anması
Hayvancılık sektöründe acil önlem paketi CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.