Yeşilova’daki tutuklama meğerse zimmettenmiş!

Önceki gün Burdur Emniyet Müdürlüğü’nden 15-20 kadar polisle gidilerek yapılan ve ilçede sansasyon yaratan tutuklama olayı meğerse zimmettenmiş!

Önceki gün Yeşilova’da Adliye Yazıişleri Müdürü, Burdur il merkezinden giden birçok polis tarafından gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Burdur Cezaevine kondu.

Olayın icra biçimi ilçede büyük bir dalgalanma yarattı. Her kafadan bir ses çıkmasına sebep oldu. Kamuoyu efsaneler uydurdu. Söylemler, bu kadar kalabalık polisle icra edilen gözaltı ve tutuklama olayı olsa olsa FETÖ’dendir şekline büründü. O gün akşama kadar KıvılcımHaber’in telefonları susmadı; konuyu anlamaya çalışan okuyucularımızın ısrarlı sorularına muhatap olduk.

Önce biz de FETÖ’ye yorduk.

Ancak Başsavcının açıklaması son noktayı koydu.

Yeşilova Adliyesi’nde Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan ve aynı zamanda İcra Müdürlüğü görevini de vekâleten yürüten MA hakkında 05 Şubat 2019 tarihinde “zimmet suçu”ndan soruşturma başlatıldığını, MA’nın 06 Şubat 2019 tarihinde tutuklanarak Burdur E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildiği açıklandı. Konu ile ilgili soruşturmanın devam ettiği ifade edildi.

AŞAĞIDAKİ HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
EYT’liler toplandı Vatan Partisi İstanbul BBB Adayı İlker Yücel
EYT’liler Burdur’da toplanıyor Başkan Ercengiz “Hodri meydan” dedi
EYT’lilerin hak kaybı giderilmelidir Salda Gölü Millet Bahçesine tepkiler yankı buldu
Dikta zihniyetin hukuk karşısındaki hali perişanı Göreve geldikten 6 ay sonra çatısı çökmüş bir garaj
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir