Ali Say, ikinci dönemde de Başkan Yardımcısı

İlk 5 yıllık dönem boyunca başarılı çalışmalarını fedakârca sürdüren ve halkın beğenisini toplayan Ali Say’ın Başkan Yardımcılığının devamına karar verildi.

2014 yılından 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sürecinin başlamasına kadar 4,5 yılı aşkın süredir Burdur Belediyesi Meclis üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevinde başarılı çalışmaları ve fedakârlığı sayesinde Burdur halkının gönlünde taht kuran, bir o kadar da hasımlarınca topun ağzına konan, Başkan Ercengiz’in sağ kolu ve çalışkan yardımcısı Ali Say, Belediye Başkanı, Milletvekili ve İl Yönetiminin ortak kararıyla yeniden Başkan yardımcılığına getirildi.

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda konuyu, “Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’in, Milletvekilimiz Mehmet Göker’in ve İl Örgütümüzün ortak görüşü doğrultusunda Ali Say başkanımız geçmiş dönemde ki başarılı ve özverili çalışmaları neticesinde Belediye Başkan Yardımcılığı görevine devam edecektir. Kendisine yeni dönemde ki çalışmalarında başarılar dileriz” şeklinde duyurdu.

KİTABIM: “ATA ETİ, İTE OTU!”

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir