Başkan Ercengiz’den yenilik üstüne yenilik

Siyasi İktidarın Tanzim Satışlarına

Başkan Ercengiz’den Alternatif uygulama

Burdur Belediyesi tarafından Salı Pazarı girişine kurulan Yardımlaşma Standı faaliyete başladı. Dar gelirli vatandaşların faydalanacağı Yardımlaşma Standında meyve, sebze, ekmek vb. gibi gıda malzemeleri yer alıyor.

Artan sebze ve meyve fiyatları neticesinde Salı Pazarı girişinde tanzim satışla ilgili başlatılan kampanya kapsamında kurulan Yardımlaşma Standına pazara gelen vatandaşlar ve esnaflar katkıda bulunarak ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıyor. Maddi durumu el vermeyen ihtiyaç sahiplerine yönelik açılan Yardımlaşma Standına pazarcı esnafı büyük destek verdi.

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve CHP İl Başkanı İzzet Akbulut’ta Yardımlaşma Standına katkıda bulunarak öncülük etti.  Konuya ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “artan sebze meyve fiyatları neticesinde gördüğünüz üzere tanzim satışla ilgili kampanya başlatıldı. Tabi bizim derdimiz esnafla vatandaşı karşı karşıya getiren uygulamalar yerine, yine yardımlaşmayı,  imeceyi ve yine hayatın içerisinde vatandaşımızın birbirine destek olabildiği projeleri ortaya koymaktı. Bugün burada Burdur Belediyesi olarak askıda meyve ve sebze uygulamasını başlattık. Görevli arkadaşlarımızdan aldığım bilgiye göre Salı Pazarında başlattığımız uygulamaya vatandaşımız ilgi gösteriyor. Hem katkıda bulunuyor, hem de o askıdaki meyve sebze projesinden yararlanıyorlar. Biz Türk toplumu olarak yardımlaşmayı seviyoruz. Yeter ki bu organizasyonlar doğru yapılsın, doğru amaca hizmet etsin. İlerleyen günlerde bu projeye daha fazla ilgi gösterileceğini düşünüyorum ve vatandaşlarımızın destek vereceklerini umut ediyorum. Çünkü biz birbirimize destek olarak zorlukların üstesinden geleceğiz.  Burdur’umuza hayırlı olsun1 şeklinde konuştu.

AŞAĞIDAKİ HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
EYT’liler toplandı Vatan Partisi İstanbul BBB Adayı İlker Yücel
EYT’liler Burdur’da toplanıyor Başkan Ercengiz “Hodri meydan” dedi
EYT’lilerin hak kaybı giderilmelidir Salda Gölü Millet Bahçesine tepkiler yankı buldu
Dikta zihniyetin hukuk karşısındaki hali perişanı Göreve geldikten 6 ay sonra çatısı çökmüş bir garaj
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir