Belediye’den Kadınlara yeni yıl jesti

Burdur Belediyesi toplumsal ve kültürel

faaliyetler kapsamında kadınlara yeni yıl

jesti yaparak Ümmü Erbil konseri düzenledi.

Burdur Belediyesi’nin Cumhuriyet Yaşam Merkezi’nde yeni yıl etkinlikleri kapsamında düzenlediği Ümmü Erbil Yeni Yıl Konserine yoğun katılım gerçekleşti. Salonu hınca hınç dolduran kadınlar ayakta kalanlar ve dışarıya taşanlarla birlikte 2 bin civarında bir kitle oluşturdu.

Salona Ercengiz müziği eşliğinde yoğun tezahürat ve alkış altında giren Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, kadınlara hitabetti.

“Acısıyla, tatlısıyla bir yılı geride bıraktı” diyerek başladığı konuşmasında, yoğun katılım gösteren kadınlara teşekkür etti. “Bize sokakta yolsuzluk yaptı diyen yoksa, bize sokakta eksik iş yaptı diyen yoksa bu bizim için en büyük şereftir” diyen Başkan Ercengiz, “daha iyisini yapmak için son günümüze kadar çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Daha sonra KıvılcımHaber’e açıklamalarda bulunarak, “bugün gerçekten mutluluk verici bir kalabalık var. Bugün çok güzel, çok eğlenceli vakitler geçireceğimize inanıyorum. Salon tıklım tıklım dolu. Ben Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve onun kıymetli eşi Hülya Ercengiz’e çok çok teşekkürler ediyorum. Tabii ki de aynı zamanda Kültür Müdürümüz Ferit Beyefendiye de çok teşekkürler ediyorum. Çok güzel bir konser bizi bekliyor. Bu röportajı benimle yaptığınız için de size çok teşekkür ediyorum” diyen Ümmü Erbil sahne aldı.

Ümmü Erbil’in güzel sesi ve müziği ile coşan kadınlar konserin sonuna kadar sahneyi terketmedi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
MAKÜ’ye TÜBA-GEBİP Ödülü Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Ekonomik Ergenekonu da çökerteceğiz Haziran’a saldırı ya da tutunduğu dalı kesmek
HDP İLE İŞBİRLİĞİ AK PARTİ’YE EN ETKİLİ SEÇİM DESTEĞİDİR Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Isparta’da Kubilay anması
Hayvancılık sektöründe acil önlem paketi CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.