BUREMDER’de bayrak değişimi

Burdur Emekli Meclisi Derneği (BUREMDER’de)

Yönetim kurulunda görev değişikliği yaşandı.

İş yoğunluğu ve derneğin çalışmalarında yeni bir ivme yaratma, yeni arkadaşlara yer açma amacıyla Yönetim kurulu Başkanlığını bırakan Fatih Özcan’ın yerine bugün toplanan Yönetim Kurulu İbrahim Sakızcı’yı getirdi.

2016 yılının başlarında eski Emekli Sen kadrolarının kurduğu, daha sonra farklı toplumsal çevrelere yayılarak tabanını genişleten, Yaşlılar ve Emekliler Günü kapsamında, toplumsal hayatta öne çıkmış bazı şahsiyetlerin kişiliğinde tüm emeklilerimizi onore etmek üzere “Burdur Tarihinde Yıldızlaşanlar” ve “Yaşayan İnsan Hazinesi” adıyla yemekli bir hatırlama programı hazırlayan Burdur Emekli Meclisi Derneği (BUREMDER), yeni bir atılım için Yönetim Kurulunda değişikliklere gitti. Yönetim Kurulu Başkanlığı el değiştirdi.

Yeni mecralara yol vermek amacıyla iş yoğunluğunu da ileri sürerek Başkanlıktan ayrılan Fatih Özcan’ın yerine bugün toplanan Fatih Özcan, İbrahim Sakızcı, Ahmet Ali Bilgen, Abdullah Tortop, Mehmet Yaşar’dan oluşan Yönetim Kurulu oy birliği ile İbrahim Sakızcı getirildi. Fatih Özcan Başkan Yardımcılığına geçti.

AŞAĞIDAKİ HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
EYT’liler toplandı Vatan Partisi İstanbul BBB Adayı İlker Yücel
EYT’liler Burdur’da toplanıyor Başkan Ercengiz “Hodri meydan” dedi
EYT’lilerin hak kaybı giderilmelidir Salda Gölü Millet Bahçesine tepkiler yankı buldu
Dikta zihniyetin hukuk karşısındaki hali perişanı Göreve geldikten 6 ay sonra çatısı çökmüş bir garaj
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir