Denizli Vatan Partisi Başkan Adayı Güleç oldu

Vatan Partisi belediye başkan adaylarını bir bir açıklamaya başladı. Vatan Partisi Denizli Belediye Başkan Adayı Mustafa Güleç oldu.

Vatan Partisi Denizli İl Başkanlığı, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde, basın mensuplarıyla bir araya gelerek Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıkladı. Vatan Partisi Denizli Belediye Başkan Adayı Mustafa Güleç oldu.

Denizli Haber Gazetesi’nin haberine göre, Denizli’de Vatan Partisi Denizli İl Başkanlığı, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. 22 Yıl İşçi Partisi’nde İl Başkanlığı yapan, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı, emekli eğitimci Mustafa Güleç, Vatan Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı oldu.

Partisi’nin Büyükşehir adayını açıklayan Vatan Partisi Denizli İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, “şimdiye kadar açıklanan adaylar Denizli’de heyecan yaratmadı. Seçmende ise moral bozukluğu ve umutsuzluk yarattı. Ama endişelenmeyin! Umutsuzluğa hiç gerek yok. Çünkü çözüm var. Vatan Partisi var. Büyükşehir’de adayımız Denizli’nin sorunlarını ve çözümlerini bilen, herkesin tanıyıp sevdiği Mustafa Güleç’tir” diye konuştu.

Vatan Partisi Denizli Büyükşehir adayı Mustafa Güleç de yaptığı konuşmada, “çiftçilerimiz üretebilecek. Denizli’de üretim ekonomisini hayata geçireceğiz. Mega projelerimiz olmayacak. Sorunlar basit. Denizli’nin sorunlarını çözeceğiz. Devletin bir kuruşu boşa harcanmayacak. Vatana ihanet edenler dışında, herkesle birlikte yürümeye hazırım. Atatürk’ün altı ilkesinin ve vatan Partisi’nin adayıyım” dedi.

VATAN PARTİSİ DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA GÜLEÇ OLDU

Bu haberler de ilginizi çekebilir
Tam bir ahlaksızlık örneği: Yedek firma fiyaskosu Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Başkan Ercengiz’in kadın ordusuyla kitlesel yeni kutlaması Haziran’a saldırı ya da tutunduğu dalı kesmek
HDP İLE İŞBİRLİĞİ AK PARTİ’YE EN ETKİLİ SEÇİM DESTEĞİDİR Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Isparta’da Kubilay anması
Hayvancılık sektöründe acil önlem paketi CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir