İbrahim Kılınç’tan Şenel ve Kavla’ya “bütçe” çağrısı

Vatan Partisi Yeşilova Belediye Başkan adayı İbrahim Kılınç, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adaylarına “bütçe” çağrısı yaptı. “Bütçe görüşmelerini halka açık yapmaya ve harcamaları tüm ayrıntılarıyla ilan etmeye var mısınız?” diye seslendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) adayı İsmail Kavla ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı Mümtaz Şenel’e şeffaf ve halka açık bütçe çağrısı yapan Vatan Partisi Yeşilova Belediye Başkan adayı İbrahim Kılınç, “bütçe görüşmelerini halka açık yapmaya ve harcamaları tüm ayrıntılarıyla ilan etmeye var mısınız?” diye seslendi.

Yeşilova Belediyesi’nin 2018 bütçesinin 13 milyon lira olduğunu hatırlatan İbrahim Kılınç, “bütçe görüşmelerini halka açık yapmaya ve harcamaları tüm ayrıntılarıyla ilan etmeye var mısınız?” şeklinde çağrıda bulundu.

Vatan Partisi Yeşilova Belediye Başkan adayı İbrahim Kılınç, İsmail Kavla ve Mümtaz Şenel’e sosyal medyadan çağrı yaptı. Bütçe görüşmelerini halka açık yapmaya çağıran Kılınç şu mesajı paylaştı:

“Yeşilova Belediyesi’nin 2018 bütçesi 13 milyon liradır. Sayın Mümtaz Şenel ve İsmail Kavla’ya sesleniyorum; bütçe görüşmelerini halka açık yapmaya ve harcamaları tüm ayrıntılarıyla ilan etmeye var mısınız? Söz veriyor musunuz?”

AŞAĞIDAKİ HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
EYT’liler toplandı Vatan Partisi İstanbul BBB Adayı İlker Yücel
EYT’liler Burdur’da toplanıyor Başkan Ercengiz “Hodri meydan” dedi
EYT’lilerin hak kaybı giderilmelidir Salda Gölü Millet Bahçesine tepkiler yankı buldu
Dikta zihniyetin hukuk karşısındaki hali perişanı Göreve geldikten 6 ay sonra çatısı çökmüş bir garaj
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir