Isparta’nın sorunlarının çözümü Vatan Partisinde

Vatan Partisi Isparta İl Başkanı Bilal Şimşir, bir basın toplantısı düzenleyerek partisinin seçimlere yönelik siyasetleri hakkında bilgi verdi. Başkan Şimşir, “Isparta’nın sorunlarının çözümü”nin Vatan Partisi’nde olduğunu vurguladı.

BÖYLE GİTMEZ!

Partisinin il binasında bir basın açıklaması yapan Vatan Partisi Isparta İl Başkanı Bilal Şimşir, “herkesin insanca yaşadığı bir Türkiye ve Dünya için mücadele ettikleri”ni, Türkiye gerçeklerinin, “borç batağında iflaslar, fabrikaların kapılarına asılan kilitler, sokağa bırakılan işçiler, evine ekmek götüremeyen işsizler, ürününü tarladan kaldıramayan çiftçiler, umudunu yitiren çarşılar, kapılara dayanan hacizler” şeklinde olduğunu ifade ederek, “bütün üreticilerin ortak saptamaası”nın, “böyle gitmez!” olduğunu vurguladı. Ve “Atlantik sisteminin putlarını kıracağımız zaman gelmiştir” diye konuştu.

İşte Başkan Şimşir’in açıklaması!

ÜRETİM DEVRİMİ KAPIDA

Türkiye, bir Üretim Devriminin eşiğindedir. Üretim Devriminin gücü oluşuyor. Böyle gitmez diyen işçi ve çiftçiden her boydan sanayiciye ve çarşılarımızın emekçilerine kadar bütün üreticiler, Üretim Devriminin gücüdür.

Üretim Devriminin vatan bütünlüğü ufkumuzdadır. ABD askeri çekiliyor. Ordumuz, Fırat’ın doğusuna girdi. ABD ve İsrail’in Doğu Akdeniz’den gösterdiği namlulara boyun eğdirecek donanmamız, millî gücümüz ve ittifak birikimimiz vardır.

Üreten Türkiye’nin iklimi de oluşuyor. Bize borçlanmayı dayatan ABD merkezli Atlantik sisteminden kopuyor ve bizi üretmeye ve paylaşmaya çağıran Avrasya’ya yerleşiyoruz.

Özetle: Bu süreç, Türk Milletine büyük çözümü, büyük kararı dayatıyor. Altın Dönemin eşiğindeyiz.

ATLANTİK PUTLAR KIRILACAK

Türkiye, bizi borç batağına batıran, bizi iflasa sürükleyen Atlantik putunu kıracak! Türkiye, bize bölünmeyi dayatan, Mavi Vatanımıza göz koyan Atlantik tehdidini kıracak!

Atlantik Çağı kapanıyor, Yeni bir Dünya kuruluyor. Atatürk Devriminin doğum sancılarını yaşıyoruz. Türkiye, putlarını kırıp bebek yapacak. Türkiye’nin vatan savaşı korku tanımaz, bütün zorlukları yenecek yetenektedir. Türkiye’nin üretici gücü yaratıcıdır. Üretim Devrimini başaracak irademiz ve kudretimiz vardır.

Vatan Partisi, Türkiye’nin Büyük Kararına önderlik edecek programa, kadrolara, tecrübeye ve cesarete sahiptir. Üreten Türk milleti, büyük millettir.

Krizler ve tehditler, Türkiye’den korksun! Türkiye, 2019 yılına Atlantik putunu kıracak ve Atatürk Devrimini tamamlayacak birikimle giriyor. 2019 yılında milletimizin bahtı açıktır.

YEREL SEÇİMLERE KENDİ ADAYLARIMIZLA GİRECEĞİZ

Büyük umutlarla başlayan 2019 yılında yerel seçimler yapılacak. Vatan Partisi Isparta İl Örgütü olarak bir süredir içinde bulunduğumuz Isparta İttifakından ayrılarak Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Isparta’da seçimlere kendi adaylarımızla gireceğiz. Türkiye’nin sorunlarına büyük çözümler üreten Vatan Partisi yerelde de Isparta’nın sorunlarına çözüm üretecek kadro birimine sahiptir. Yerel seçimlere ilişkin aday adaylığı başvuruları devam etmektedir. Önümüzdeki günlerde Isparta Belediye Başkan adayımızı belirleyerek kamuoyuna açıklayacağız. Ispartalılar çözümün partisi olan Vatan Partisine gereken desteği verecektir.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
Tam bir ahlaksızlık örneği: Yedek firma fiyaskosu Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Başkan Ercengiz’in kadın ordusuyla kitlesel yeni kutlaması Haziran’a saldırı ya da tutunduğu dalı kesmek
HDP İLE İŞBİRLİĞİ AK PARTİ’YE EN ETKİLİ SEÇİM DESTEĞİDİR Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Isparta’da Kubilay anması
Hayvancılık sektöründe acil önlem paketi CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir