Vali Hasan Şıldak’ın Öğretmenler Günü Mesajı

Burdur Valisi Hasan Şıldak, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Vali Şıldak şunları söyledi:

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetişmesinde büyük bir özveri ve gayret gösteren, fedakarca çalışan Öğretmenlerimizin, bu özel ve anlamlı gününü kutluyorum.

Ülkemizin her yöresinde, en ücra köşeye varıncaya kadar devletimizin gülen yüzü olarak, bilgi ve birikimleri, sevgi ve şefkatleri ile çocuklarımızı yetiştiren, onlara yeni ufuklar açan, yol gösteren çok kıymetli Öğretmenlerimiz dün ve bugün olduğu gibi yarınlarımızın mimarı ve umudu olmaya devam edeceklerdir.

Burdur olarak da elde edilen başarılarla “Eğitimde Marka Şehir” olarak anılan İlimizin bu başarısında hiç şüphesiz ki çok kıymetli öğretmenlerimizin katkısı büyüktür. Ben inanıyorum ki, İlimizin eğitimde elde ettiği başarılar öğretmenlerimizin göstereceği büyük özveri, velilerimizin ilgisi, öğrencilerimizin gayretleri ve bizlerin vereceği desteklerle katlanarak devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta görevleri başında şehit olan Öğretmenlerimiz olmak üzere vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olan bütün öğretmenlerimize aileleri ile birlikte mutlu, huzurlu ve başarılı yıllar diliyorum.


Aşağıdaki benzer haberler de ilginizi çekebilir
Perinçek gene öncü oldu
Prof. Dr. Özdağ kime “çüş” dedi
Atatürk’süz ADD olur mu?
Seçimler yaklaştıkça taraflar sertleşiyor
Burdur Otogarının yılan hikâyesi
Piyonun kaderi
Gazete değil, ihanet odağı
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir