Vali Hasan Şıldak’ın Yeni Yıl Mesajı

Burdur Valisi Hasan Şıldak 2019 yılı için bir mesaj yayınladı.

İşte Vali Şıldak’ın mesajı!

2018 yılını geride bırakırken, yeni umutlar ve beklentiler içerisinde 2019 yılını karşılamanın mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Başta Burdurlu hemşehrilerim olmak üzere, Milletimizin yeni yılını en içten duygularla kutluyor, yeni yılın başta Ülkemiz olmak üzere aziz milletimize ve bütün insanlığa barış, huzur ve hayırlar getirmesini diliyorum.

İnanıyorum ki göreve başladığım günden bu yana ortaya koyduğumuz çalışma ahengi, oluşturmaya çalıştığımız birlik beraberlik ruhu, biz vurgusu, 2019 yılında da aynı şekilde devam edecek ve İlimize en iyi şekilde hizmet etmenin heyecanını bütün hemşehrilerimizle birlikte yaşamaya devam edeceğiz.

Bu doğrultuda her zaman olduğu gibi halkımızın sorunlarına açık, çözüm odaklı, şeffaf, toplumun bütün kesimlerini kucaklayan vatandaş memnuniyetini esas alan bir yönetim anlayışla İlimizi daha ileriye taşıma iradesi, bunun heyecanı ve gayreti içinde olacağız.

Ayrıca geride bıraktığımız yılda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi gibi Ülkemiz açısından tarihi bir değişikliğe gidilerek, yeni bir yönetim sistemine geçiş yaptık. Bizlere düşen yeni yönetim anlayışının taşrada en iyi şekilde uygulanmasını sağlayarak, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı olan 2023 hedeflerine İlimizden en güçlü şekilde katkıda bulunabilmektir.

Bu doğrultuda çalışarak, içerisinde önemli bir potansiyeli barındıran İlimizin öne çıkan turizm değerleri başta olmak üzere, lokomotif sektörler olarak tarım ve hayvancılık, doğaltaş sektörleri ve 2. OSB’ye yeni yatırımcıların çekilmesi noktasında atacağımız adımlarla, 2019 yılının Burdur için verimli bir yıl olacağına yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta çok kıymetli Burdurlu hemşehrilerim olmak üzere, Milletimizin yeni yılını en kalbi duygularla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
Tam bir ahlaksızlık örneği: Yedek firma fiyaskosu Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Başkan Ercengiz’in kadın ordusuyla kitlesel yeni kutlaması Haziran’a saldırı ya da tutunduğu dalı kesmek
HDP İLE İŞBİRLİĞİ AK PARTİ’YE EN ETKİLİ SEÇİM DESTEĞİDİR Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Isparta’da Kubilay anması
Hayvancılık sektöründe acil önlem paketi CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.