“Tatilde yatacağım; mışıl mışıl uyuyacağım!”

“Tatilde 15 gün evde yatacağım!”

Kars Valisi Türker Öksüz’ün, karne dağıtım töreni için gittiği köy okulunda ana sınıfı öğrencisi Zeynep Gül Akça Salur ile diyaloğu gülümsetti. Salur, Öksüz’ün tatilde ne yapacağı sorusuna “15 gün evde yatacağım” cevabını verdi.

Kars Valisi Türker Öksüz, karne dağıtım töreni için köy okuluna gitti. Ana sınıfında çocuklara tatilde ne yapacaksınız diye sordu. 5 yaşındaki ana sınıfı öğrencisi Zeynep Gül Akça Salur ile gülümsemelere sebep olan bir diyalog yaşadı.

AA’nın Twitter hesabından paylaştığı haberine göre, Vali Türker Öksüz, kent merkezine bağlı Yolaçan Cumhuriyet İlkokulu’nda karne dağıtım törenine katıldı. Öksüz, burada ilk olarak ana sınıfında öğrenim gören öğrencilerin karnelerini dağıttı.

Sınıfta öğrencilere “tatilde ne yapacaksınız?” sorusunu soran Vali Öksüz’e minik öğrencilerden Zeynep Gül Akça Salur, “15 gün evde yatacağım” cevabını verdi. Bunun üzerine Öksüz, minik öğrencinin yanına gelerek sohbet etti.

Öksüz, minik öğrenciye yeniden, “ne yapacaksın tatilde, uyuyamıyor musun, kaçta kalkıyorsun?” gibi sorular yöneltti. Minik Salur da, “15 gün evde yatacağım, erken kalkıyorum, annem ne zaman kaldırırsa o zaman kalkıyorum” cevabını verince sınıfta gülüşmeler oldu. Vali Öksüz de bunun üzerine Salur’a “o zaman sen 15 gün uyu” dedi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
Vatan Partisi Başkan Adayı Güleç Yozlaşan meslek etiği
Belediye’den 10 Ocak jesti Yerel seçimler, kent ve engelliler
Başkan Ercengiz’in kadın ordusuyla kitlesel yeni kutlaması Başkan Ercengiz’den basına yatırım turu
HDP’yle işbirliği AKP’ye en etkili seçim desteğidir İktidar nimetleri olmadan da belediye yönetilebiliyor
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Kendi elektriğini kendi üreten Belediye
Say ile Özçelik arasında sosyal medya savaşları CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir