AK Parti’den Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na ziyaret

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt ile birlikte Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret etti.

Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım AK Parti heyetinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, Federasyonun faaliyetlerinden bahsetti. AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur yapmış oldukları konuşmalarda Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt ile birlikte Burdur’da spor için yapılması gereken ne varsa her zaman hazır olduklarını ifade ettiler.

Burdur İlinde potansiyeli olan sporcuların önünü açmak için her ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirten Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt “Spora ve sporcuya her zaman destek veren bir hükümetimiz var. Hükümetimiz ve Belediye işbirliğiyle bu daha iyi duruma gelebilir. Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun ilimiz ziyaretlerinde mahalle tipi semt spor tesislerinin ilimize kazandırılmasını talepte bulunduk. Sayın Bakanımız desteklerini her zaman göstereceğini belirtti. Bizlerde her zaman spora ve sporcuya destek olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Burdur’umuzda potansiyeli olan sporcu kardeşlerimizin önünü açmak için biz her ne gerekiyorsa yapmaya zaten hazırız. Burdur’umuz her zaman her şeyin en iyisini hak etmektedir.” İfadelerini kullandı.

Ziyaret karşılıklı görüş alış verişi ile devam ederek çekilen fotoğraf ile sona buldu.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
Vatan Partisi Başkan Adayı Güleç Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Başkan Ercengiz’in kadın ordusuyla kitlesel yeni kutlaması Başkan Ercengiz’den basına yatırım turu
HDP’yle işbirliği AKP’ye en etkili seçim desteğidir Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Kendi elektriğini kendi üreten Belediye
Hayvancılık sektöründe acil önlem paketi CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir