Armağan İlci’nin kapalı semt pazarı 2019 programında

Başkan Ercengiz: “Size sözümüz var; kapalı

semt pazarını 2019’da yapacağız; programa aldık”

Burdur Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Ali Orkun Ercengiz, sevgi selinin gürül gürül aktığı, gençlerin “bize abiliğin ne olduğunu öğrettiniz” dediği Armağan İlci sakinleriyle buluşmasında geçtiğimiz yıl söz verip altyapı düzenlemesini yaptığı kapalı semt pazarının, olağanüstü bir aksilik olmazsa 2019 programına alındığını, 2019 yılında yapılacağı müjdesini verdi.

Sevgi selinin gürül gürül aktığı, gençlerin “bize abiliğin ne olduğunu öğrettiniz” dediği Armağan İlci sakinleriyle buluşan Burdur Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Ali Orkun Ercengiz, geçen yıl sahada altyapı düzenlemesini yaptığı, ancak ekonomik kriz sebebiyle demir fiyatlarının anormal yükselmesi sebebiyle inşasına geçemediği kapalı semt pazarının 2019 programına alındığını, inşallah büyük bir aksilik olmazsa bu yıl yapılacağı müjdesini verdi.

“Size sözümüz var, kapalı semt pazarını yapacağız” diyen Başkan Ercengiz,  geçen yaz sonundaki “ekonomik dalgalanma olmasaydı, demirin fiyatı 2,1’den 4,5’lara kadar yükselmeseydi, sizlerin semt pazarınızı da sizlere bu sezonda kazandırmış olacaktık” diye konuştu.

Başkan Ercengiz, “2019 programımıza aldık. İnşallah bir aksilik olmazsa 2019 programımızda sizlere semt pazarımızı, 7 esnafımızla başladığımız, şimdi 140 esnafımızla artık sizlere hizmet vermeye başlayan semt pazarını üstü örtülü, sizlerin daha temiz ve hijyenik bir ortam haline dönüştüreceğiz” dedi.

AŞAĞIDAKİ HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Cumhur İttifakı zorda; MHP adayları çekiyor Vatan Partisi İstanbul BBB Adayı İlker Yücel
EYT’liler Burdur’da toplanıyor Başkan Ercengiz “Hodri meydan” dedi
EYT’lilerin hak kaybı giderilmelidir Salda Gölü Millet Bahçesine tepkiler yankı buldu
Dikta zihniyetin hukuk karşısındaki hali perişanı Göreve geldikten 6 ay sonra çatısı çökmüş bir garaj
Erdoğan’dan Burdur’da kritik açıklamalar Başkan Ercengiz’den miting gibi mahalle toplantısı
Seçim bu sefer çantada keklik değil 9’ncı Kitap Fuarı kitapseverlere kapılarını açtı
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir