Başkan Ercengiz’den Finallere hazırlanan öğrencilere moral desteği

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, finallere hazırlanan

üniversite öğrencilerini, Belediye Etüt Merkezinde ziyaret etti.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 3-18 Ocak tarihlerinde öğrencilerin finallere en iyi şekilde hazırlanması için tahsis ettiği Burdur Belediyesi Konferans Salonunda oluşturulan etüt merkezini ziyaret etti.  Etüt merkezinde masaları başında ders çalışan öğrencilere moral veren Başkan Ercengiz, öğrencilerle sohbet ederek, yakından ilgilendi. Başkan Ercengiz, öğrencilere etüt merkezi hizmetlerinden memnuniyetlerini sorarak, öğrencilerin taleplerini aldı.

Öğrencilerin fotoğraf isteklerini de kırmayan Başkan Ercengiz, etüt merkezine gösterilen ilgiden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. 3-18 Ocak tarihleri arasında öğrencilerin final dönemini başarı ile tamamlamaları için tüm ihtiyaçlarının karşılanacağını tekrarlayan Başkan Ercengiz, “ Üniversite öğrencilerimizin final dönemini başarıyla tamamlaması için final dönemini kapsayan 3-18 Ocak tarihlerinde Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonumuzu öğrencilerimize tahsis ettik. Görüyorum ki büyük bir katılım var, bu katılım bizi çok mutlu etti.  Öğrencilerimiz etüt merkezinden öğleyin 13.00 ve gece 01.00 saatlerine kadar faydalanabilirler. Burada öğrencilerimize gece çorbası, sıcak içecek ikramlarımız personelimiz tarafından yapılıyor. Öğrencilerimiz aynı zamanda ücretsiz internet ve şarj imkanlarından da yararlanıyor. Burdur Belediyesi olarak, eğitime katkılarımız devam edecektir. Öğrencimizin yanında, öğrencilerimiz isteklerini göz önünde bulunduran sosyal belediyecilik anlayışımızı hizmetlerimizle sürdürüyoruz. Onların finallerde elde edeceği başarılı notlar bizi gururlandıracaktır. Mehmet Akif Ersoy Üniversitemizde okuyan ve finallere girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” ifadelerini kullandı. Başkan Ercengiz, öğrencilerle bir süre daha sohbet ettikten sonra etüt merkezinden ayrıldı.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
Vatan Partisi Başkan Adayı Güleç Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Başkan Ercengiz’in kadın ordusuyla kitlesel yeni kutlaması Başkan Ercengiz’den basına yatırım turu
HDP’yle işbirliği AKP’ye en etkili seçim desteğidir Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Kendi elektriğini kendi üreten Belediye
Hayvancılık sektöründe acil önlem paketi CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da
Bu Haberi Paylaş

Yeni Yorum Yapıldı “Başkan Ercengiz’den Finallere hazırlanan öğrencilere moral desteği”

  1. Belediye seçimleri arifesinde AOE ‘in öğrencilere yönelik çorba dağıtma girişimini samimi bulmayıp, eleştiriyorum. Zira seçime 3 ay kala öğrenciye çorba ikram eden AOE, şehir içi ulaşım zamlarını, öğrenci gelmeden belirleyelim diyerek şehir içi otobüs ücretlerini temmuz ayında gerçekleştiren bir kişidir ! 4 yıldır neden çorba dağıtmadında seçim öncesinde bunu yapıyorsun AOE ! Burdur Yüksek Öğrenim öğrencilerinin böylesi palyatif uygulamalara pabuç bırakmıyacağını düşünmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir