Milletvekili Özçelik, Cumhurbaşkanı’nı yanılttığı iddialarına cevap verdi

“Cumhurbaşkanımızı yanılttılar diyenler

kendilerini yanıltmış ve kendilerini aldatmışlar!”

Geçtiğimiz Pazartesi ilimize gelen ve partisinin düzenlediği mitingde konuşan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın içme suyu konusunda yaptığı açıklamalar sebebiyle yanlış bilgilendirildiğinden dolayı saçmaladığı iddialarına Milletvekili Bayram Özçelik yazılı açıklamayla cevap verdi. Milletvekili Özçelik, “Cumhurbaşkanımızı yanılttılar diyenler kendilerini yanıltmış ve kendilerini aldatmışlar!” dedi.

ÖZÇELİK, “EKONOMİDEKİ KÖTÜ GİDİŞ”

İFADESİNİ KULLANARAK EKONOMİK KRİZİ KABUL ETTİ

Mitingi müteakiben Cumhurbaşkanını yanlış bilgilendirdiklerini ve yanıltılarını iddia ederek kendilerini itham altında bulunduran açıklamalar yaptığını ileri sürerek Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i eleştiren Özçelik, “kendi yapamadıklarını bir tarafa bırakarak Başkan Yardımcısı Ali Say’ın Burdur’un alt yapısındaki başarısızlığını bırakarak işi, Hükümete ve Ekonomideki kötü gidişe bağlaması herkesi olduğu gibi bizleri de şaşırttı” dedi.

Başkan Ercengiz’in televizyon konuşmasında altyapıya yatırım yapmadığını açıkladığını iddia eden Özçelik, İller Bankası’ndan 5 yıl boyunca hiç kredi almadıklarını ileri sürdü.

PARASI BURDUR BELEDİYESİ’NDEN, İTİBARI, LÜTFU VE HİMMETİ AKP HÜKÜMETİ’NDEN

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in açıklamalarından anlaşıldığına göre, Burdur Belediyesi’ni borçlandırarak DSİ’nin yaptığı sondaj, isale ve depo çalışmalarını tamamen AKP Hükümetlerinin himmeti ve lütfu gibi gösteren, ayrıca programda olmasına rağmen ekonomi k kriz sebebiyle inşası durdurulan arıtma tesisinin de Belediye Başkan adayları Deniz Kurt’un ricasına indirgeyen Milletvekili Özçelik, “yıl içerisindeki ödeneklerle de Burdur İçme Suyu Arıtması da AK PARTİ Hükümetimizce tamamlanmış olacaktır” dedi.

ÜLKEYİ ve vatandaşı BORCA BATIRANLAR NEZDİNDE İLLER

BANKASI’NA BORÇLANMAZSAN YILLAR BOŞ GEÇİRİLMİŞ SAYILIYOR

İller Bankası’ndan kredi kullanmamayı “boş geçirilmiş yıllar” olarak değerlendiren Milletvekili Özçelik, “adama sormazlar mı? 2014-2015-2016-2017 -2018 niye boşa geçirildiğini? Bakın resmî evrakta İller Bankasından Kimler Yılları boşa Geçirmiş Göreceklerdir. Borç Ödedik Dedikleri Konusundaki Yalanda Bu Evrakta Ortaya çıkmıştır, Önceki Dönem Alınan Kredilerin Ödeneklerinin Nasıl Yapılanma İle Ödeneceğini de Ortaya Çıkmış Oldu. Bir Şehir Böyle Yönetilemez Bu Yönetim Tarzının Sorumlularına Burdur Tekrar Bırakılamaz” açıklamasında bulundu. (Dilbilgisi kuralları tamamen kendilerine aittir.)

AŞAĞIDAKİ HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Cumhur İttifakı zorda; MHP adayları çekiyor Vatan Partisi İstanbul BBB Adayı İlker Yücel
EYT’liler Burdur’da toplanıyor Başkan Ercengiz “Hodri meydan” dedi
EYT’lilerin hak kaybı giderilmelidir Salda Gölü Millet Bahçesine tepkiler yankı buldu
Dikta zihniyetin hukuk karşısındaki hali perişanı Göreve geldikten 6 ay sonra çatısı çökmüş bir garaj
Erdoğan’dan Burdur’da kritik açıklamalar Başkan Ercengiz’den miting gibi mahalle toplantısı
Seçim bu sefer çantada keklik değil 9’ncı Kitap Fuarı kitapseverlere kapılarını açtı
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir