Sanayi esnafı Başkan Ercengiz’i bağrına bastı

Konuşması alkışlarla ve tezahüratlarla kesilen Burdur Belediye Başkanı ve CHP belediye Başkan Adayı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla kahvaltıda biraraya geldi. Sanayi esnafının tutum ve davranışlarına yansıyan Başkan Ercengiz sempatisi dikkatlerden kaçmadı.

Kahvaltılı toplantıya Başkan Ercengiz, İYİ Parti İl Başkanı Faruk Erkan, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker, Belediye Meclis ve İl Genel meclisi aday adayları ve esnaf vatandaşlar katıldı.

Ülkede ve ilde yerel seçim süreci bütün hızıyla sürüyor. Adaylar, mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev dolaşmaya devam ediyor. Seçim sürecinin 1 Ocak’ta resmi olarak da başlaması adayların çalışma ivmelerini bir kat daha artırmış görünüyor. Bu kapsamda bu sabah Burdur Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla Sanayi Esnaf Kooperatif binasında kahvaltıda buluştu.

Toplantıya, CHP ve İYİ Parti arasındaki ittifakın bir işareti olarak İYİ Parti İl Başkanı Faruk Erkan’ın katılması damga vurdu. Burdur merkezde İYİ Parti CHP’yi, Bucak’ta da CHP’nin İYİ Parti adayına destek vereceği belirtiliyor.

Alnının akıyla 5 yıllık sürecin hesabını vermeye geldiğini, 5 yıllık süreç içinde bir yandan eski yönetimin borçlarını öderken diğer yandan da yokluklar içinde kendi yağında kavrularak bir o kadar yatırım yaptıklarını, kendi elektriğini kendi üreten, çöpten, hayvan dışkısından ve üzerimizden akıp giden güneşten elektrik enerjisi üreten bir belediye haline geldiklerini anlattı.

Başkan Ercengiz, çöplerini başkaları toplayan belediyeden çöpünü kendi toplayan, makine parkurunu zenginleştiren, Burdur’u çağdaş, yaşanabilir ve pırıl pırıl bir kent hailen getirdiklerini ifade etti.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
Vatan Partisi Başkan Adayı Güleç Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Başkan Ercengiz’in kadın ordusuyla kitlesel yeni kutlaması Başkan Ercengiz’den basına yatırım turu
HDP’yle işbirliği AKP’ye en etkili seçim desteğidir Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Kendi elektriğini kendi üreten Belediye
Hayvancılık sektöründe acil önlem paketi CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir