Cumhurbaşkanı’na taa Kaz Dağları’ndan Burdur’a içme suyu getirme sözü verdirtten AKP’liler

Başkan Ercengiz’e gol atayım derken gol yedi

Dün partisinin seçim çalışmalarına destek vermek ve düzenlenen mitinge katılmak üzere kentimize gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, başta Milletvekili Bayran Özçelik olmak üzere yalan yanlış bilgiler vererek yanlışa sürükleyenler, sonunda kaldırdıkları taşı ayaklarına düşürdüler. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hatalı konuşma yaptırttıkları sırada video konuşmasına yansıyan Bayram Özçelik’in “eyvah eyvah, çevreciler!” lafları sosyal medyada fenomen oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “inşallah 31 Mart’ta atıp tutanlardan kurtulacaksınız” diyerek atıfta bulunduğu Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz de, İnstagram hesabından videoyu yayınlayarak, “kim atıp tutuyormuş vatandaşımız görüyor. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste!” diye paylaşımda bulundu.

Dün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin düzenlediği mitinge katılmak ve seçim çalışmalarına destek olmak amacıyla ilimizi ziyaret etti.

Çevre illerden toplama bir kalabalığa “Burdurlular!” diye hitabettirilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verilen yanlış bilgiler dillendirilirken, Cumhurbaşkanının konuşmasına Bayran Özçelik’in “çevreciler, eyvah, eyvah!” nidaları karıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentin uzun vadeli içme suyu ihtiyacını Akçay ve Karakent Göletlerinden karşılayacaklarını ifade ediyordu. Araya Milletvekili Özçelik’in “eyvah, eyvah, çevreciler!” nidaları girdi.

“KİM AATIP TUTUYORMUŞ VATANDAŞIMIZ

GÖRÜYOR; ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE, AHESTE!”

Yanlış bilgilendirilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “31 Mart’ta inşallah atıp tutanlardan kurtulacaksınız” sözleriyle sataştığı Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz de konuya müdahil oldu. İnstagram hesabından video yayınlayan Başkan Ercengiz, “bu işler böyle oluyor. Verilen yalan yanlış bilginin sonunda koskoca Cumhurbaşkanımıza neler söyletip sonunda ‘eyvah eyvah” dedirtir adama. Kim atıp tutuyormuş vatandaşımız görüyor. Alma mazlumun ahını çıkar aheste, aheste” diye paylaşımda bulundu.

BAŞKAN ERCENGİZ BİR KERE DAHA “HODRİ MEYDAN!” ÇEKTİ

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Her yol mubah diyen Makyavel yöntemlerini kullanmaktan geri kalmayan karşıtlarına bir kez daha “testinin içinde ne varsa ağzından o dökülür; seviyesizliğe dur demek için bir kere daha hodri meydan” dedi.

AKP Milletvekili Bayram Özçelik’i, “bana saldırarak kazanamazsın; boşa kürek çekme” diye tivitledi.

Başkan Ercengiz çuvaldız gibi şu tivitleri attı:

“Siz de bana saldırarak kazanamazsınız. Onca seviyesizliğe dur demeliydiniz. Ama yine tekrar ediyorum testinin içinde ne varsa ağzından o dökülür. Herkes kendine yakışanı yapar. Medeni insanlar kuyu kazmaz mertçe adamın karşısına çıkar.Yine bir kere daha senin adayına HODRİ MEYDAN”

AŞAĞIDAKİ HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Cumhur İttifakı zorda; MHP adayları çekiyor Vatan Partisi İstanbul BBB Adayı İlker Yücel
EYT’liler Burdur’da toplanıyor Başkan Ercengiz “Hodri meydan” dedi
EYT’lilerin hak kaybı giderilmelidir Salda Gölü Millet Bahçesine tepkiler yankı buldu
Dikta zihniyetin hukuk karşısındaki hali perişanı Göreve geldikten 6 ay sonra çatısı çökmüş bir garaj
Erdoğan’dan Burdur’da kritik açıklamalar Başkan Ercengiz’den miting gibi mahalle toplantısı
Seçim bu sefer çantada keklik değil 9’ncı Kitap Fuarı kitapseverlere kapılarını açtı
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir