Kurt konuştu: “Biz bu şehre gönül gözüyle bakıyoruz”

31 Mart Yerel Seçimlerine doğru çalışmalarını hızlandıran Burdur AKP Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımıyla dün yapılan Aday Tanıtım Toplantısında konuştu.

Kentin kültürünü bildiğini ve “tarihi mirası”nı sahiplendiklerini belirten Kurt “bu tarihi şuurla yaşanılması kolay, hayat standartları yüksek ve hak ettiği yatırımları alan modern bir şehir için Burdur’a yakışır projeler geliştirdik” dedi.

Hazırlıklarının tam ve tamam olduğunu vurgulayan Kurt, “bu kutlu yola Burdur’u hak ettiği seviyeye taşımak için çıktık. Bu yoldaki en büyük kazancımız ise milletine âşık, milletinin de ona âşık bir Cumhurbaşkanımızın olmasıdır. Onun çizdiği 2023, 2053 ve 2071 vizyonları bizim de Burdur için temel vizyonumuz olmuştur. AK Parti, Türkiye’yi 16 yıl önce aziz milletin hasretle beklediği siyasi istikrara kavuşturmuştur” şeklinde konuştu.

Kurt şu görüşleri savundu:

“Burdur’a hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda bizlere şahitlik etmek için hepiniz hoş geldiniz. Bu yol öyle bir yol ki tek başına hiç kimsenin çıkamayacağı ancak birlik ve beraberlik içerisinde, tevazu ile, gayretle, aşkla yürüyebileceğimiz bir yol. Bu yol öyle bir yol ki gönüllere girmenin, insana değmenin, sevilmenin, sevdirmenin en güzel yolu. Bu kutlu yolda kar demeden, çamur demeden, soğuk demeden bizleri esirgemeyen, partimin güzide temsilcilerine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum . Bu nedenle de son 16 yıldır tüm yarışlardan yükselerek çıktık. Burdur Akdeniz’in kilit taşı, medeniyetlerin beşiği ve bölgemizin de kültür başkentidir. En önemlisi de Burdur bir semboldür. Eğer siz bir şehre sadece beton ve asfalt gözüyle bakarsanız projeleriniz bu dar çerçeveye sığdırırsanız, siz o kente en önemlisi de o kentin insanlarına gönül gözüyle bakmıyorsunuz demektir. Ne yazık ki geldiğimiz bu noktada bu şehirde ikisi de yok. Biz her şeyden önce bu şehre gönül gözüyle bakıyoruz. Bu şehrin kültürünü biliyor, tarihi mirasını sahipleniyoruz. Bu tarihi şuurla yaşanılması kolay, hayat standartları yüksek ve hak ettiği yatırımları alan modern bir şehir için Burdur’a yakışır projeler geliştirdik. Bilmenizi istiyoruz ki bu konuda hazırlığımız tamdır. Bu kutlu yola Burdur’u hak ettiği seviyeye taşımak için çıktık. Bu yoldaki en büyük kazancımız ise milletine aşık, milletinin de ona aşık bir Cumhurbaşkanımızın olmasıdır. Onun çizdiği 2023, 2053 ve 2071 vizyonları bizim de Burdur için temel vizyonumuz olmuştur. AK Parti, Türkiye’yi 16 yıl önce aziz milletin hasretle beklediği siyasi istikrara kavuşturmuştur. Eğer bugün bölgesinde güçlü bir Türkiye’den bahsediyorsak, her türlü hainliğe ve saldırılara rağmen güçlü bir ekonomiden bahsediyorsak önce Allah’a, sonra da bu milletin davaya duyduğu güven ve AK Parti hükümetlerin sağladığı bu siyasi istikrara borçluyuz. İşte bu nedenle derdi millet olanın yükü de ağır olur. Bu millet bize yürü dedikçe büyük bir tevazu ve azimle yürüyeceğiz.

“15 Temmuz’da korkmadan tankların önüne yürüdüğümüz gibi azim ve gayretle, samimiyet ve tevazu ile makam ve mevki için değil, bu milletin sevgisine layık olmak için yürüyeceğiz” diyen AKP başkan Adayı Deniz Kurt konuşmasına, “çünkü AK Parti’nin hamurunu bu millet yoğurdu. Kumaşını Anadolu’nun cefakâr kadınları ilmek ilmek büyük özenle dokudu” şeklinde son verdi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir
Vatan Partisi Başkan Adayı Güleç Yozlaşan meslek etiği
Perinçek’ten Cumhurbaşkanına sert çıkış Yerel seçimler, kent ve engelliler
Başkan Ercengiz’in kadın ordusuyla kitlesel yeni kutlaması Başkan Ercengiz’den basına yatırım turu
HDP’yle işbirliği AKP’ye en etkili seçim desteğidir Tarihi yenilgi ya da büyük zafer
ABD’nin Suriye’den çekilişi karşısında kaygılananlar Kendi elektriğini kendi üreten Belediye
Hayvancılık sektöründe acil önlem paketi CİA ve FETÖ destekli Uygur Ayrılıkçıları Burdur’da
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.