Vatan Partisi Başkan Adayı Kılınç, Yeşilova’da seçim ziyaretlerine başladı

Vatan Partisi Yeşilova Belediye Başkan Adayı İbrahim Kılınç ve ekibi, siyasi faaliyetlerini sosyal medyadan sahaya kaydırdı. Geçen hafta parti binasında kendilerini ziyaret eden Ziraat Odası Başkanı Tekin Korkmaz ile Esnaf Odası Başkanı Erhan Sönmez’e iade-i ziyarette bulundu.

Vatan Partisi Yeşilova Belediye Başkan Adayı İbrahim Kılınç ve ekibi, sahaya indi. Vatandaşlarla, kitle örgütü, oda ve sendika temsilcileriyle birebir görüşmeleri başlattı.

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Yeşilova Ziraat Odası Başkanı Tekin Korkmaz ve Esnaf Odası Başkanı Erhan Sönmez Vatan Partisi ilçe binasına gelerek Başkan Adayı Kılınç ve partililere ziyarette bulunmuştu. Başkan Adayı Kılınç, bugün her iki başkana da iade-i ziyarette bulundu.

Ziyaretler sırasında Başkan Adayı Kılınç’a İlçe Başkanı Mustafa Uysal, Vatan Partisi Karamanlı İl Genel Meclisi Adayı Yusuf Sekili, Vatan Partisi Yeşilova İl Genel meclisi Adayı Erol Balaban ve Vatan Partisi Yeşilova Belediye Meclis Üyesi Adayı Turgut Atik eşlik etti.

Esnaf Odası ziyaretinde esnafın sorunları ve çözüm yolları üzerinde, Ziraat Odası ziyaretinde de üretici sorunları ve Yeşilova’da üretimi artırma yolları üzerinde bilgi alışverişinde bulunulduğu bildirildi.

AŞAĞIDAKİ HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Cumhur İttifakı zorda; MHP adayları çekiyor Vatan Partisi İstanbul BBB Adayı İlker Yücel
EYT’liler Burdur’da toplanıyor Başkan Ercengiz “Hodri meydan” dedi
EYT’lilerin hak kaybı giderilmelidir Salda Gölü Millet Bahçesine tepkiler yankı buldu
Dikta zihniyetin hukuk karşısındaki hali perişanı Göreve geldikten 6 ay sonra çatısı çökmüş bir garaj
Erdoğan’dan Burdur’da kritik açıklamalar Başkan Ercengiz’den miting gibi mahalle toplantısı
Seçim bu sefer çantada keklik değil 9’ncı Kitap Fuarı kitapseverlere kapılarını açtı
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir