Armağan İlci’de Başkan Ercengiz’e sevgi seli

Seçimlere 35gün kala seçim çalışmalarını yoğunlaştıran Burdur Belediye Başkanı ve CHP Burdur Belediye Başkan Adayı Ali Orkun Ercengiz, bugün Armağan İlci Mahallesi sakinleriyle biraraya geldi. Başkan Ercengiz’i tezahüratlarla ve “Bizim Ali” sloganlarıyla karşılayan Armağan İlcililer, yoğun ilgi, sevgi seli ve içten muhabbetleriyle Başkan Ercengiz’i mutlu ettiler.

VİDEO HABER-1

VİDEO HABER-2

VİDEO HABER-3

İl Başkanı İzzet Akbulut’un Meclis ve İl Genel Meclisi adaylarını, İyi Parti temsilcilerini tanıtımıyla başlayan program Mahalle Muhtarı Yunus Bilgiç’in konuşmasıyla sürdü.

Muhtar Bilgiç, Başkan Ercengiz’in mahalleye verdiği hizmetleri ve şimdiye kadar bir dediklerini iki etmeyen ilgileri sebebiyle teşekkür etti.

Başkan İzzet Akbulut’un “gönüllerde kurulan ittifakın Belediye Başkan Adayı” diye takdim ettiği Başkan Ercengiz yaptığı sinevizyonlu konuşmasında 5 yıl boyunca yaptıklarını ve yapamadıklarını sebepleriyle birlikte anlattı.

Konuşmasının birçok yerinde adını zikretmeden AKP Başkan Adayı Deniz Kurt ve Milletvekili Bayram Özçelik’i eleştiren Başkan Ercengiz, “burada iktidarda olan benim. Kabul etmesem ben etmeyeceğim karşı karşıya gelmeyi. Televizyonda çık karşıma, anlat Burdur halkına, diyorum. Gelmiyor” diyerek Kurt’a yeniden Hodri Meydan çekti.

Konuşmasının sonunda soru ve sorunları dinleyen Başkan Ercengiz, belirtilen problemleri not ederek ilgileneceğini belirtti.

Genç bir kızın söz alarak kendisinin yabancı olduğunu, ancak insanlara isimleriyle hitabederek kendilerine “abilik yaptığını” ifade edip buna teşekkür etmesi duygusal anlar yaşanmasına sebep oldu.

Programın sonunda her zaman olduğu gibi mahalle sakinleri Başkan Ercengiz’i aralarına alarak arı oğulu gibi sardı; fotoğraflar çekildi. Selfieler yapıldı.

AŞAĞIDAKİ HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Cumhur İttifakı zorda; MHP adayları çekiyor Vatan Partisi İstanbul BBB Adayı İlker Yücel
EYT’liler Burdur’da toplanıyor Başkan Ercengiz “Hodri meydan” dedi
EYT’lilerin hak kaybı giderilmelidir Salda Gölü Millet Bahçesine tepkiler yankı buldu
Dikta zihniyetin hukuk karşısındaki hali perişanı Göreve geldikten 6 ay sonra çatısı çökmüş bir garaj
Erdoğan’dan Burdur’da kritik açıklamalar Başkan Ercengiz’den miting gibi mahalle toplantısı
Seçim bu sefer çantada keklik değil 9’ncı Kitap Fuarı kitapseverlere kapılarını açtı

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir